تاریخ دقیق کنفرانس‌های مشخص شده رویداد E3 2018 تا این لحظه

توسط افراسیاب در ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۴:۰۰

تا برگزاری بزرگ‌ترین رویداد دنیای بازی‌های ویدیویی زمان زیادی باقی نمانده است، شهر لس‌آنجلس در خردادماه میزبان رویداد E3 2018 در هفته‌ای پر از اخبار جدید و داغ خواهد بود. بسیاری از اخبار برای اولین‌بار از طریق کنفرانس‌های متنوع شرکت‌های بزرگ به‌صورت زنده منتشر خواهند شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

هم‌اکنون تاریخ و ساعات دقیق کنفرانس شرکت‌های مایکروسافت، بتسدا و الکترونیک آرتز مشخص شده است، در صورتی که انتظار می‌رود به‌زودی شرکت‌های سونی، نینتندو، یوبی‌سافت و … نیز به‌زودی زمان دقیق کنفرانس خود را اعلام کنند.

EA play در روز شنبه ۱۹ خرداد برگزار خواهد شد، و فردای آن شرکت‌های مایکروسافت و بتسدا به ترتیب صبح و عصر نمایش خود را اجرا می‌کنند. کنفرانس سونی در صبح دوشنبه برگزار می‌شود، در صورتی که نینتندو در سه‌شنبه به روی صحنه می‌رود. کنفرانس رایانه‌های شخصی نیز امسال برگزار می‌شود و ما امیدواریم که شرکت‌های مستقل برای این کنفرانس بازگردند زیرا اجرای پارسال بسیار ضعیف بود.

از شایعات داغ مربوط به کنفرانس E3 2018 تا کنون می‌توان به Cyberpunk 2077 اشاره کرد، بازی موردانتظار شرکت CD Projekt Red و حضور بازی Forza Horizon 4 در این رویداد تایید شد.

به محض مشخص شدن زمان برگزاری کنفرانس‌های دیگر ما آن را با شما درمیان می‌گذاریم. از تاریخ ۲۲ تا ۲۴ خرداد نیز در نمایشگاه برای عموم باز می‌شود و کاربران می‌توانند به تست بازی‌ها بپردازند و از برنامه‌های مختلف لذت ببرند. در انتها می‌توانید لیست تاریخ برگزاری کنفرانس‌ها را مشاهده نمایید:

۱۹ خرداد ۱۳۹۷

الکترونیک آرتز از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۸:۳۰ به وقت ایران

۲۰ خرداد

مایکروسافت از ساعت  ۱۷:۳۰ تا ۲۱:۳۰ به وقت ایران

بتسدا از ۱۱ تا ۰۲:۰۰ بامداد به وقت ایران

۲۱ خرداد

سونی در شب

۲۲ خرداد

نینتندو در صبح

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید