تماشا کنید: تریلر جدید بازی God of War شخصی‌سازی سلاح‌های کریتوس را نمایش می‌دهد

توسط افراسیاب در ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ , ۲۱:۴۰

زمان زیادی تا انتشار جهانی بازی God of War باقی نمانده است، و سونی در جدیدترین ویدیو این بازی روند توسعه سیستم بازی و شخصی‌سازی سلاح‌های شخصیت کریتوس را نمایش می‌دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

کریتوس اکنون می‌تواند زره بپوشد و به گستره وسیعی از شخصی‌سازی برای انتخاب آن و ویژگی‌های منحصربه‌فرد هرکدام دسترسی داشته باشد که به‌صورت مستقیم به استراتژی کاربر برای مبارزه با دشمنان متفاوت با ویژگی‌های مختص هرکدام می‌پردازد.

همچنین تغییر زره و سلاح‌ها ظاهر کریتوس را نیز دچار تغییر می‌کند که به شما اجازه می‌دهد تن‌پوش قهرمان خود را انتخاب کنید. «کوری بارلوگ» کارگردان بازی می‌گوید:

کاری که ما قصد انجام آن را داشتیم این بود که چطور شخصی‌سازی که ما به کاربران پیشنهاد می‌دهیم، به‌صورت مستقیم در هسته مرکزی گیم‌پلی بازی تاثیر بگذارد.

وی ادامه می‌دهد:

تمام قابلیت‌های آترئوس و تمام قابلیت‌های کریتوس به این شخصی‌سازی مربوط می‌شود و نحوه مبارزه کریتوس را شکل می‌دهد. برای مثال مقاومت کریتوس در برابر ضربه‌هایی که بر او وارد می‌شوند، سرعت عکس‌العمل کریتوس.

همچنین در بازی گستره متنوعی از درخت قابلیت‌ها وجود دارد که به شما این اجازه را می‌دهد مهارت‌های جدیدی به تبر خود بیافزایید، در مبارزات تن‌به‌تن بهتر عمل کنید و قدرت دفاعی خود را افزایش دهید.

آقای «جیسون مک‌دونالد» طراح ارشد گیم‌پلی سانتا مونیکا می‌گوید:

این بازی God of War قطعا بزرگ‌ترین بازی است که ما تاکنون ساخته‌ایم؛ دارای محتوای زیاد و ما می‌خواهیم اطمینان یابیم که تمام کسانی که به بازی می‌پردازند، هرکدام به روش متفاوتی آن را تجربه کنند.

وی در ادامه می‌گوید:

ما تنها می‌خواهیم بازیکنان قدرت انتخاب داشته باشند. ما می‌خواهیم یک کاربر با کریتوس متفاوتی نسبت به یک کاربر دیگر با کریتوسی دیگر به تجربه بازی بپردازد، حتی با آن‌که هردو همچنان تا پایان بازی کریتوس هستند.

بازی God of War در ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

در انتها می‌توانید ویدیو منتشر شده از بازی را مشاهده کنید:

 

دانلود از آپارات

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید