تماشا کنید: ماجرای اسپویل‌کردن کل داستان فصل دوم Westworld | دنیای بازی

تماشا کنید: ماجرای اسپویل‌کردن کل داستان فصل دوم Westworld

توسط سهیل نصیری در ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۹:۱۰

کمتر از دو هفته‌ی دیگر فصل دوم سریال Westworld پخش خواهد شد و دیروز نویسنده‌ی این سریال حرف‌هایی در رابطه با اسپویل‌کردن کل داستان این فصل از سریال زد و امروز نیز ویدیویی در این رابطه منتشر شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

داستان پنج فصل ابتدایی سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) اکثرا مشابه رمان‌های این مجموعه است و زمانی که این فصل‌ها در حال پخش‌شدن بود، کاربرانی که کتاب‌ها را خوانده بودند سعی می‌کردند تا از اسپویل‌کردن داستان سریال برای آن‌ها که چیزی از داستان نمی‌دانند، جلوگیری کنند. حالا که به پخش‌شدن فصل دوم سریال Westworld نزدیک می‌شویم، طرفداران و کاربران وب‌سایت «ردیت» نظریه‌پردازی‌هایشان در مورد ادامه‌ی داستان سریال بالا گرفته است که کارشان نیز بسیار خوب است.

«جاناتان نولان» و «لیسا جوی» نیز دیروز در پستی در «ردیت» اعلام کردند که این نظریه‌پردازی کاربران باعث نگرانی آن‌ها شده است و ممکن است که داستان فصل دوم سریال فبل از پخش لو برود و اسپویل شود. به همین دلیل به اتفاقاتی که زمان پخش سریال «بازی تاج و تخت» افتاده بود اشاره کردند و گفتند که اگر داستان سریال را خودشان لو بدهند، کاربران از پخش‌کردن این اطلاعات جلوگیری می‌کنند تا داستان سریال برای بقیه‌ی افراد افشا نشود. «نولان» گفت که اگر از این کار به اندازه‌ی کافی حمایت شود، ویدیویی از داستانی که قرار است در سریال اتفاق بیافتد پخش کنند. و امروز نیز این ویدیو منتشر شد. البته باید بگویم که این ویدیو به هیچ‌وجه چیزی را اسپویل و افشا نمی‌کند و همان‌طور که انتظار می‌رفت سرکاری بود؛ البته بسیاری از طرفداران  واقعاً گول‌خورده بودند. در زیر می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

پخش فصل دوم سریال Westworld از دوم اردیبهشت شروع خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: