استودیو جدید یوبی سافت در کانادا

استودیو جدید یوبی سافت در کانادا برای ساخت عناوین AAA تاسیس می‌شود

توسط میلاد شجری در ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۷:۳۰

شرکت یوبی‌سافت استودیو جدیدی در شهر وینیپگ کشور کانادا برای ساخت بازی‌های AAA بزرگ در پاییز سال جاری تاسیس می‌کند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت یوبی‌سافت، این غول بزرگ و فرانسوی صنعت بازی‌های ویدیویی در سال ۲۰۱۸ میلادی به گسترش استودیو‌های خود توجه زیادی کرده است. آن ها در اقدامی استودیو Blue Mammoth Games که سابقه ساخت بازی Brawlhalla را در کارنامه دارد، خریداری کردند. در این میان نیز استودیو‌های جدیدی در کشور‌های هندوستان و اوکراین تاسیس کردند و حال در جدیدترین اخبار بازی، به دنبال تاسیس یک استودیو دیگر در شهر وینیپگ کشور کانادا هستند.

برای آن دسته از مخاطبین که نمی‌دانند؛ شهر وینیپگ مرکز ایالت منیتوبا کشور کانادا محسوب می‌شود. این استودیو جدید در واقع پنجمین شعبه از مجموع استودیو‌های کانادا شرکت یوبی‌سافت در کنار مونترال، کوبک سیتی، تورنتو و Saguenay محسوب می‌شود. یوبی‌سافت قصد دارد که در مدت پنج سال بیش از ۱۰۰ شغل را در استودیو جدید ایجاد کند و حتی بیش از ۳۵ میلیون دلار کانادا نیز در همین مدت روی آن سرمایه‌گزاری کند. یوبی‌سافت معتقد است که در این منطقه پتانسیل کشف نشده فراوانی برای توسعه بازی‌های ویدیوی وجود دارد و این استودیو، اولین استودیو بزرگی است که در این منطقه تاسیس می‌شود. استودیو وینیپگ این شرکت فرانسوی در کنار دیگر استودیو‌های شعبه کانادا شرکت روی عناوین AAA بزرگ نظیر اساسینز کرید، فار کرای و واچ داگز کار خواهند کرد و ابزار و تکنولوژی موردنیاز برای توسعه آنان ساخته و را در اختیار استودیو خواهند گذاشت.

یانیس ماله، مدیرعامل استودیو‌های شعبه کانادا شرکت یوبی‌سافت درباره بازگشایی استودیو وینیپگ بیانیه‌ای منتشر کرده که به شرح زیر است:

تعهد استودیو وینیپگ یوبی‌سافت برای ما بسیار مهم است و آن‌ها قرار است که بصورت مستقیم روی بسیاری از عناوین موفق و شناخته‌شده ما نظیر اساسینز کرید، فار کرای، واچ داگز و دیگر بازی‌های جهان باز یوبی‌سافت فعالیت داشته باشند. ساخت و توسعه این چنین دنیا‌های دیجیتالی بسیار چالش برانگیز و پیجیده است و این مهم است که تیم‌های توسعه ما به بهترین تکنولوژی ها و ابزار برای ادامه توسعه بازی‌های بسیار نوآورانه در این صعنت به سرعت در حال رشد و بسیار رقابتی دسترسی داشته باشند.

در کنار اعلام این خبر، شرکت یوبی‌سافت ویدیو تبلیغاتی جدیدی از این استودیو منتشر کرده است که شامل تصاویر مختلفی از گیم‌پلی بسیاری از بازی‌های شرکت می‌شود. در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: