یک قسمت از فصل دوم سریال Westworld در دنیای جدید ژاپنی Shogun جریان دارد | دنیای بازی

یک قسمت از فصل دوم سریال Westworld در دنیای جدید ژاپنی Shogun جریان دارد

توسط سهیل نصیری در ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۶:۴۷

اعلام شده است که یکی از قسمت‌های فصل دوم سریال Westworld در دنیای ژاپنی Shogun جریان دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در انتهای فصل اول سریال محبوب HBO، یعنی Westworld، شاهد یک سکانس از دنیای جدید بودیم. همه گمانه‌زنی می‌کردند که این یک دنیای ژاپنی را نشان می‌دهد و این‌که دنیای غرب فصل اول، تنها یک نقطه‌ی آغاز برای این سریال بود. حال رسما تایید شده است که دنیای ژاپنی موجود در سریال Shogun World نام دارد.

«جاناتان نولان» (Jonathan Nolan) و «لیسا جوی» (Lisa Joy)، نویسندگان سریال، این موضوع را اعلام کردند. «نولان» گفت که می‌توانستند با دنیاهای دیگری مانند Medieval World یا Roman World -که در فیلم اصلی Westworld موجود هستند- داستان را ادامه دهند اما آن‌ها برای جذب تماشاگران در سرتاسر جهان به سراغ Shogun World رفتند، زیرا نمی‌خواستند که داستان سریال فقط به دنیاهای غربی و اروپایی محدود شود و این‌که «جاناتان نولان»، خودش به سینمای ژاپن علاقه‌ی بسیاری دارد. «لیسا جوی» نیز به دلیل این‌که خودش در آسیا بزرگ شده بود از کودکی به سینمای ژاپن علاقه دارد و هر دو به‌راحتی می‌توانند با این دنیا ارتباط برقرار کنند.

داستان سریال در Shogun World در دوره‌ی بین سال‌های ۱۶۰۳ تا ۱۸۶۷ میلادی روایت می‌شود و هم‌چنین خشونت موجود در فیلم‌های ژاپنی نیز در این سریال وجود خواهد داشت. البته «نولان» اعلام کرد که طرفداران انتظار نداشته باشند که تمام داستان فصل دوم در این دنیا جریان داشته باشد و فقط قسمتی از آن نشان داده خواهد شد و هم‌چنین ممکن است که دنیای‌های دیگر پارک نیز در این فصل معرفی شوند. فصل دوم سریال Westworld در تاریخ دوم اردیبهشت ماه شروع خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: