تماشا کنید: اسکوئر انیکس چهار محتوای‌الحاقی دیگر برای Final Fantasy XV منتشر خواهد کرد | دنیای بازی

تماشا کنید: اسکوئر انیکس چهار محتوای‌اضافه برای Final Fantasy XV منتشر خواهد کرد

توسط سهیل نصیری در ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۰

در جریان پنل شرکت «اسکوئر انیکس» (Square Enix) در رویداد Pax East، محتواهای جدید بازی Final Fantasy XV معرفی شدند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تماشا کنید: اسکوئر انیکس چهار محتوای‌الحاقی دیگر برای Final Fantasy XV منتشر خواهد کرد | دنیای بازی

در آپدیتی که در آینده منتشر می‌شود بازیکنان قادر خواهند بود که آواتارهایشان را خودشان شخصی‌سازی کنند و آن را با شخصیت «نوکتیس» عوض کرده و با آن در بخش تک‌نفره‌ی Final Fantasy XV بازی کنند. ویدیویی نیز در رابطه با معرفی این قابلیت منتشر شده است که می‌توانید ان را در زیر تماشا کنید:

تماشا کنید: اسکوئر انیکس چهار محتوای‌الحاقی دیگر برای Final Fantasy XV منتشر خواهد کرد | دنیای بازی

هم‌چنین از این به بعد هر روز بازیکنان یک جعبه گنج دریافت می‌کنند که باید در یک مکان مخفی شود و هر روزی که آن جعبه پیدا نشود به پاداش‌های داخلش اضافه خواهد شد. ابزارهای رسمی مادسازی نیز در بهار امسال برای بازی منتشر خواهد شد. لباس‌های جدیدی که برای شخصیت‌ها در نسخه‌ی ویندوز بازی اضافه شد از جمله چیزهایی است که بازیکنان می‌توانند بسازند. این مادها در ورک‌شاپ استیم برای کسانی که بازی را از استیم خریداری کرده‌اند در دسترس قرار خواهند گرفت.

یک لول‌ادیتور نیز برای بازی منتشر خواهد شد و زمان انتشار آن نیز پاییز ۲۰۱۸ اعلام شده است. شما با این ابزار می‌توانید مراحل جدید، سیاهچال‌ها، وسایل نقلیه، مسابقات چوکوبو سواری و حتی بازی‌های کوچک‌تر در بازی را طراحی کنید. ویدیوی معرفی بخش لول‌ادیتور بازی را نیز می‌توانید در زیر تماشا کنید:

بخش چند نفره‌ی بازی Final Fantasy XV نیز که با نام Comrades منتشر شد نیز به‌روز رسانی جدیدی دریافت خواهد کرد که باس‌ها، مبارزات و چالش‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. هم‌چنین اعلام شده است که این بخش چندنفره به‌صورت کاملا جداگانه و مستقل از بازی در تابستان امسال منتشر خواهد شد.
سال قبل نیز بسته‌های‌الحاقی بازی در قالب اپیزود‌هایی منتشر شد که هر کدام از این اپیزود‌ها داستان یکی از شخصیت‌ها را دنبال می‌کردند. حال اعلام شده است که چهار اپیزود دیگر نیز در سال ۲۰۱۹ برای بازی منتشر خواهد شد. این بسته‌ی‌الحاقی داستان‌های جذابی را از آینده‌ی شخصیت‌ها روایت می‌کند و می‌تواند جایگزینی برای پایان بزرگ بازی باشد. البته این به این معنی نیست که پایان فعلی بازی دوباره نوشته شود بلکه این بسته‌ی‌الحاقی برای آن دسته از افرادی است که به دنبال به چالش کشیدن سرنوشت هستند.
  • اپیزود اول این بسته‌ی‌الحاقی The Conflict of the Sage نام دارد که داستان شخصیت «آردین» را روایت می‌کند. جزییات بیشتر درباره‌ی این اپیزودها را در تصاویر انتهای متن می‌توانید مشاهده کنید که داستان بازی را اسپویل می‌کند؛ پس مسئولیت نگاه کردن به آن‌ها برعهده‌ی خودتان است.
  • اپیزود بعدی که یک اپیزود فرعی است، The Beginning of the End نام دارد یک داستان فرعی را از «آرانئا» روایت می‌کند.
  • اپیزود دوم بازی The Choice of Freedom نام دارد و درباره‌ی «لونافری» خواهد بود.
  • اپیزود سوم و آخر The Final Strike است و درباره‌ی شخصیت «نوکتیس» می‌باشد.

عنوان تمام بسته‌ی‌الحاقی نیز Dawn the Future است و کارگردان آن Takefumi Terada است. هم‌چنین برای این محتواهای‌اضافه موسیقی‌های جدیدی توسط آهنگساز بازی، یعنی Yoko Shimomura، ساخته خواهد شد. در زیر شما می‌توانید بازه‌ی زمانی انتشار این محتواها را مشاهده کنید:

تماشا کنید: اسکوئر انیکس چهار محتوای‌الحاقی دیگر برای Final Fantasy XV منتشر خواهد کرد | دنیای بازی

در خبر دیگری نیز که برای Final Fantasy XV منتشر شد، همکاری این عنوان با بازی Shadow of the Tomb Raider برای ساخت یک کراس‌اوور تایید شد. البته باید برای انتشار جزییات بیشتر در این مورد کمی صبور باشیم.

در پایان نیز تصویرهایی را می‌توانید مشاهده کنید که شامل اطلاعاتی در رابطه با داستان بسته‌ی‌الحاقی است:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: