سریال Game of Thrones با طولانی‌ترین فیلم‌برداری دوباره رکورد شکست |‌دنیای بازی

سریال Game of Thrones با طولانی‌ترین فیلم‌برداری دوباره رکورد شکست

توسط سهیل نصیری در ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ , ۲۳:۰۸

سریال گران‌قیمت HBO، یعنی «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones)، که قبلاً با اپیزود «نبرد حرامزاده‌ها» رکورد طولانی‌ترین زمان فیلم‌برداری را در اختیار داشت، بار دیگر رکورد خودش را شکست و فیلم‌برداری صحنه‌ی جنگ فصل هشتم این سریال ۵۵ روز به طول انجامیده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تقریباً یک سال تا پخش فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» مانده است و حال تهیه‌کننده‌ی این سریال یعنی آقای Jonathan Quinlan در یک پست اینستاگرامی اعلام کرد که پس از گذشت ۵۵ روز فیلم‌برداری این جنگ عظیم به پایان رسیده از تمامی عوامل و بازیگران تشکر کرده است. با این اوصاف احتمالاً چیزی همانند نبردی که در فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» ساخته شده است را به این زودی‌ها دوباره نخواهیم دید، مگر این‌که سریال یک میلیارد دلاری Lord of the Rings آمازون بخواهد کاری مشابه آن انجام دهد.

البته پس از گذشت مدتی این پست پاک شده و صفحه‌ی اینستاگرام‌شان نیز به حالت خصوصی در آمده است که البته کسی نمی‌تواند او را به خاطر این کار سرزنش کند. اما به لطف وب‌سایت Watchers on the Wall این تصویر منتشر شده است که در زیر می‌توانید آن مشاهده کنید:

سریال Game of Thrones با طولانی‌ترین فیلم‌برداری دوباره رکورد شکست |‌دنیای بازی

این متن برای اژدهایان شب است

برای تحمل‌کردن ۵۵ شب فیلم‌برداری مستقیم و بدون توقف؛ برای تحمل سرما، برف، باران، گِل، فضله‌های گوسفندان شهر Toome و بادهای شهر Magheramorne.

وقتی ده‌ها میلیون نفر از مردم از سراسر جهان این قسمت را زمانی که پخش شد تماشا کنند، آن‌ها نخواهند فهمید که با چه سختی این قسمت تهیه شده است. آن‌ها نمی‌دانند که چقدر خسته شدید و نمی‌دانند کار شما در دمای زیر صفر درجه چقدر سخت بوده است. آن‌ها بعد از تماشای این قسمت فقط خواهند فهمید که این کار هیچ‌وقت قبلاً انجام نشده بود، و این به خاطر سخت‌کوشی شماست.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: