بخش Divisionهای بازی Call of Duty: WWII شامل تغییرات اساسی می‌شود

توسط میلاد شجری در ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۵:۰۰

بازی Call of Duty: WWII قرار است امروز یک بروزرسانی بزرگ دریافت کند که تغییراتی اساسی در بخش دیویژن‌های بازی ایجاد می‌کند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

امروز در جدیدترین اخبار بازی، استودیو اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) اعلام کرد که قرار است یک تعمیرات اساسی در بخش کلاس‌های بازی Call of Duty: WWII ایجاد کند. به نظر می رسد که اعضای استودیو سرانجام به بازخورد‌های بازیکنان توجه کرده و یک بروزرسانی جدید برای بازی در نظر دارد. از مهمترین تغییرات می‌توان به این اشاره کرد که اگر هر بازیکنی هرگونه تجهیزات اضافی که از دویژن‌های خود دریافت کنند؛ مثل صدا خفه‌کن برای Airborne، در بخش Loadout بازی قابل انتخاب خواهد بود که این امر، یک Ability Slot اضافی برای هر سطح از Division را آزاد می‌کند.

به‌علاوه، بخش‌های Basic Trainings Primed و Bang بطور کامل از بازی حذف خواهند شد و به‌جای آن‌ها، تمام اسلحه‌های اصلی حالا با یک ضمیمه سوم در دسترس خواهند بود و شما همیشه می‌توانید از یک Launcher به‌جای اسلحه دوم خود استفاده کنید. از دیگر تغییرات می‌توان به اشاره کرد که بازیکنان دیگر قادر خواهند بود که دون محدودیت در بازی از سرعت بالای سربازان استفاده کنند؛ اگرچه سرعت کلیشان نسبت به قبل کمتر خواهد بود. تغییرات جدید در بخش‌ دویژن‌های بازی Call of Duty: WWII امروز همزمان با عرضه دومین بسته‌الحاقی بازی به نام The War Machine منتشر می‌شود.

بازی Call of Duty: WWII در تاریخ دوازدهم آبان‌ماه ۹۶ (سوم نوامبر ۲۰۱۷) روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: