دو بازی جدید از طریق Backwards Compatibility در دسترس Xbox One قرار گرفتند

توسط میلاد شجری در ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۵:۰۰

ساعاتی دو بازی دیگر کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ از طریق سرویس Backwards Compatibility در دسترس کنسول ایکس‌باکس وان قرار گرفتند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت مایکروسافت همچنان به اضافه‌کردن به سرویس Backwards Compatibility کنسول ایکس‌باکس وان ادامه می‌دهد. میجر نلسون در جدیدترین اخبار بازی، اعلام کرد که دو بازی دیگر از کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ هم‌اکنون روی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت در دسترس قرار گرفتند، به دنبال عنوانی که هفته گذشته اضافه شده بود.

عنوان سال ۲۰۱۳ مجموعه اساسینز کرید شرکت یوبی‌سافت به نام Assassin’s Creed IV: Black Flag یکی از این دو بازی می‌باشد. در حالی که نسخه ایکس‌باکس وان بازی چندی پیش منتشر شد اما بازیکنان هم‌اکنون می‌توانند نسخه ایکس‌باکس ۳۶۰ را نیز روی کنسول جدید تجربه نمایند. بازی دوم، عنوان اکشن/نقش‌آفرینی Divinity II: The Dragon Knight Saga می‌باشد که در سال ۲۰۱۱ توسط استودیو Larian Studios عرضه شد.

طبق معمول اگر شما نسخه‌های فیزیکی این عناوین را در اختیار داشته باشید، می‌توانید با گذاشتن در کنسول Xbox One به تجربه بازی بپردازید. اگر نسخه دیجیتالی بازی‌ها را در اختیار دارید، در بخش‌های My Games and Apps می‌توانید به دانلودشان بپردازید. لازم به ذکر است که هر دو بازی از طریق Xbox Store قابل خریداری هستند. چندی پیش نیز مایکروسافت بازی Call of Duty 4: Modern Warfare تحت پوشش سرویس Backwards Compatibility درآورد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: