بازی Spider-Man از حداکثر قدرت PS4 Pro استفاده خواهد کرد |‌ دنیای بازی

بازی Spider-Man از حداکثر قدرت PS4 Pro استفاده خواهد کرد

توسط سهیل نصیری در ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ , ۲۳:۱۰

بعد از مشخص‌شدن تاریخ انتشار بازی Spider-Man، استدیو Insomniac Games در این مدت اطلاعات بیشتری از بازی را منتشر کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

ابتدا مشخص شد که بازی Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ماه امسال منتشر خواهد شد. سپس اعلام شد که Insomniac از حداکثر قدرت کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو برای ساخت بازی استفاده خواهد کرد و توسط توسعه‌دهندگان استدیو تصمیم گرفته‌شده تا نرخ فریم‌ریت بازی در دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو بر روی ۳۰ فریم قفل شود تا بتوانند بهترین بهینه‌سازی و عملکرد را ارائه دهند.

در مورد گیم‌پلی بازی نیز دیگر همانند عنوان‌های گذشته‌ی اسپایدرمن دیگر خبری از چند روش مختلف برای تار پرتاب کردن و تاب خوردن وجود ندارد. در عوض Insomniac سیستم دیگری برای تا تنیدن انتخاب کرده است که به راحتی قابل استفاده است و بازیکنان به آسانی می‌توانند به این مکانیک گیم‌پلی  مسلط شوند. در مورد حجم بازی نیز باید گفت که هنوز مشخص نشده است که بازی چقدر حجم خواهد داشت زیرا هنوز زمان زیادی تا کامل‌شدن ساخت بازی باقی مانده است. اما به گفته‌ی سازندگان بازی Spider-Man حجم زیادی را اشغال خواهد کرد و این بسیار جالب است زیرا که بازی‌های جهان‌باز دیگر اکثر اوقات حجم کمتری دارند و این خبر از بزرگ‌بودن دنیای بازی می‌دهد.

در آخر هم خبری از ویژگی‌های پیش‌خرید بازی منتشر شد؛ کسانی که بازی را پیش‌خرید کنند لباس‌های رایگانی دریافت می‌کنند اما این لباس‌ها نیز برای افرادی که بازی را پیش‌خرید نکرده‌اند نیز در طول روند گیم‌پلی بازی در دسترس خواهند بود. هم‌چنین ابزار Spider-drone نیز در انحصار پیش‌خریدکنندگان نیست و در خود بازی نیز قابل دریافت است. لازم‌به‌ذکر است که در این لحظه استدیو Insomniac Games اطلاعات دیگری از احتمال وجود یک دمو را منتشر نمی‌کند و باید منتظر اخبار جدیدتری از این بازی مورد انتظار بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: