جزییات بروزرسانی جدید نسخه پی‌سی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds

توسط میلاد شجری در ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ , ۲۰:۳۰

شرکت PUBG Corps دقایقی پیش جزییات نهمین بروزرسانی بزرگ بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

از زمین عرضه در سال گذشته میلادی، بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds به موفقیت‌های بزرگ دست یافته است؛ این بازی ابتدا به صورت دسترسی اولیه برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت، سپس در همکاری با شرکت مایکروسافت برای کنسول نسل هشتمی ایکس‌باکس وان منتشر شد و کمی بعد از نسخه موبایلی آن عرضه گردید. چندی پیش نیز جزییاتی از نقشه سوم بازی بنمایش گذاشته شد. حال در جدیدترین اخبار بازی، شرکت PUBG Corps جزییات نهمین بروزرسانی بزرگ بازی PUBG روی رایانه‌های شخصی را در استیم منتشر کرد.

طبق این جزییات، بروزرسانی بعدی پابجی برای کاربران رایانه‌های شخصی شامل یک حالت جدید به نام Killer Spectate می‌شود. در این حالت شما می‌توانید پس از مرگتان، بازی کسی آن کسی را که شما را به قتل رسانده را تماشا یا به قولی Spectate کنید. همچنین در صورتی که شما توسط منطقه قرمز یا منطقه آبی یا بر اثر افتادن از ارتفاع بمیرید، می‌توانید بر روی نزدیک‌ترین بازیکن به خودتان Spectate شوید و بازی او را تماشا کنید. پس از مرگ آن بازیکن نیز دوباره می‌توانید بازی قاتل او را تماشا کنید. در حالت‌های Due یا Squad نیز به همین روال شما می توانید بازی دیگر بازیکنان را در صورتی که تمام اعضای تیمتان کشته شوند، تماشا کنید. لازم به ذکر است که اگر پس از مرگ روی Death Cam کلیک کنید، دیگر قادر به استفاده از Killer Spectate نخواهید بود. در کنار این قابلیت، بروزرسانی جدید همچنین به برطرف کردن تعدادی از باگ‌ها و مشکلات بازی نیز می‌پردازند.

در انتها لازم به ذکر است که ایم بروزرسانی هم‌اکنون در قسمت تست سرور بازی در دسترس است و پس از برطرف شدن مشکلات و بهینه‌سازی‌های نهایی برای نسخه اصلی بازی منتشر می‌شود. بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی،اندروید و آی‌او‌اس در دسترس می‌باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: