تا پایان سال جاری پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای بازی Middle-earth: Shadow of War حذف خواهد شد

توسط افراسیاب در ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ , ۲۳:۰۰

بازی Middle-earth: Shadow of War تقریبا در اواخر سال گذشته میلادی منتشر شد، و با توجه به موج اعتراضات و فروش کمتر از میزان توقع سازندگان، حالا توسعه‌دهندگان و ناشران بازی تصمیم گرفتند تا نسبت به برخی سیاست‌های خود عقب‌نشینی کنند و با یک به‌روزرسانی پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای بازی را حذف کنند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در یک بیانیه که به‌صورت مستقیم از طرف توسعه‌دهندگان بازی Middle-earth: Shadow of War منتشر شد، استودیو خبر از چند به‌روزرسانی داد که در ماه‌های آینده منتشر خواهند شد، که شاید بزرگ‌ترین آن‌ها حذف بیشتر (نه همه) پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای و سیستم لوت‌باکس بازی‌ خواهد بود.

Monolith Productions اظهار می‌کند که بازخوردهای منفی کاربران را از زمان انتشار بازی شنیده است و همین علت اصلی حذف پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای از بازی هست.

در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، کاربران برای خرید Chests همچنان باید از واحد Gold استفاده کنند، و در ۲۶ تیرماه با یک‌ به‌روزرسانی Gold و War Chests به‌طور کامل از بازی حذف می‌شوند، و تمام Gold ها به‌صورت خودکار به Chests تبدیل می‌شوند، به کسانی هم که کمتر از ۱۵۰ Gold دارند یک Chest تعلق می‌گیرد.

طبق اظهار توسعه‌دهندگان در کنار به‌روزرسانی سیستم پرداخت‌های درون برنامه‌ای، به‌روزرسانی‌های دیگری عرضه خواهند شد که بیشتر به داستان بازی می‌پردازد.

بازی Middle-earth: Shadow of War هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: