تاریخ انتشار بازی Dragon Quest XI مشخص شد

توسط افراسیاب در ۹ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۵:۰۰

اسکوئر انیکس انتشار بازی Dragon Quest XI را برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در غرب تائید کرد. مدتی است که بازی در ژاپن عرضه شده است، اما امروز اسکوئر انیکس انتشار بازی را در ۱۳ شهریور برای غرب معرفی کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در این نسخه زبان و دوبله انگلیسی همراه منوی بازسازی شده و سیستم رابط اضافه شده است، که باعث افزایش گرافیک بازی می‌شود. اما بیشتر از همه مد دوربین بازی نظر را جلب می‌کند که با استفاده از آن دوربین به‌صورت اول‌شخص در می‌آید که می‌توانید با استفاده از آن از مناظر بازی لذت ببرید و موقعیت دشمنانتان را زیر نظر بگیرید و با جزئیات بیشتری آنها را بررسی کنید.

عملکرد جدید دیگری که به بازی اضافه شده است به بازیکن این اجازه را می‌دهد با سرعت بیشتری حرکت کند و بیشتر به گشت‌وگذار در دنیای بازی بپردازد و سریعتر به مقصد برسد. در انتها یک مد درجه سختی بانام Draconian Quest به بازی اضافه شده است که کاربران را با چالش جدیدی با درجه سختی بالاتر روبه‌رو می‌کند.

هرکس بازی را پیش‌خرید کند یک تم انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ دریافت می‌کند و می‌تواند از میان بسته‌های الحاقی بازی the Vest for Success, Seed of Skill و Uber Agate of Evolution یکی را انتخاب کند.

علاوه بر نسخه پلی‌استیشن بازی Dragon Quest XI، بازی برای پلتفرم ۳DS نیز منتشر شده است که طبیعتا بسیار متفاوت است. همچنین بازی برای نینتندو سوئیچ در حال توسعه است که هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: