تروی بیکر: بازی The Last of Us 2 فوق‌العاده است

توسط میلاد شجری در ۷ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۹:۳۰

تروی بیکر، یکی از صداپیشگان بازی The Last of Us 2 اخیرا به تست این عنوان پرداخته و آن را فوق‌العاده توصیف کرده است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

عنوان The Last of Us 2 یکی از موردانتظارترین بازی‌هایی است که سونی برای عرضه در آینده برنامه‌ریزی کرده است و به دنبال موفقیت بی‌نظیر نسخه اول، انتظارات و فشار‌های زیادی روی نسخه دوم وارد است تا بتواند به موفقیت نسخه اول رسیده یا حتی از آن نیز فراتر ظاهر شود. حال یکی از بازیگران اصلی این عنوان یعنی تروی بیکر که به ایفای نقش و صداپیشگی شخصیت جوئل می‌پردازد، در جدیدترین اخبار بازی توانسته که به تجربه آزمایشی بازی Last of Us 2 پرداخته و آن را فوق‌العاده دانسته است.

بازی The Last of Us 2 دارای یک داستان خارق العاده است. این یک بازی خارق العاده است. ما همینک انجام نسخه آزمایشی آن را پشت سر گذاشته و در یک کلام فوق‌العاده می‌باشد. من نمی‌توانم برای عرضه بازی صبر کنم.

در این میان، استودیو سازنده یعنی ناتی‌داگ تاکنون تاریخ انتشار دقیق بازی The Last of Us 2 را اعلام نکرده اما طبق پیش‌بینی‌ها قرار است که در پاییز سال جاری میلادی عرضه شود. البته پیش‌بینی‌های دیگر حاکی از عرضه در اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی است. در این بین، ممکن است که ما شاهد اعلام تاریخ عرضه رسمی بازی در ماه ژوئن و در رویداد E3 ۲۰۱۸ باشیم. لازم به ذکر است که استودیو ناتی داگ در آخرین خبر مرتبط با عنوان The Last of Us 2 اعلام کرد که روند ساخت آن به ۶۰ درصدر رسیده است.

تروی بیکر در جریان مصاحبه جدید خود در رویداد کامیک‌کان بیرمنگام در کنار گفتن اینکه بازی Last of Us 2 «فوق‌العاده» است، همچنین اعلام کرد که تجربه بازگشت به مجموعه The Last of Us در دنباله آن بسیار سنگین بوده است. او اذعان کرد که نسخه ابتدایی بازی پایان چندان خوشایندی نداشته و با پا گذاشتن دوباره در نقش جوئل در قسمت دوم، دوباره همان بار سنگین روایت داستانی بازی بازگشته است.

بیکر در ادامه بیان کرد که کارگردان و نویسنده بازی The Last of Us 2 یعنی آقای نیل دراکمن صادقانه در حال نوشتن بوده و به دنبال به ارمغان رساندن یک داستان واقعی و زمینی است و آن چیزی که طرفداران از دنباله قسمت اول می‌خواهند یا انتظار دارند را دنبال نخواهد کرد. وی گفت که توسعه‌دهندگان بازی The Last of Us 2 را تبدیل به همان عنوانی که خواهان انجامش هستیم، می‌کنند و یک تجربه‌ی خاص را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورند.

بازی The Last of Us 2 به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: