فیلم Black Panther تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم ابرقهرمانی شد

توسط میلاد شجری در ۶ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۸:۰۰

گزارشی حاکی از آن است که فیلم «پلنگ سیاه» (Black Panther) تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ آمریکا شده است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

فیلم ابرقهرمانی «پلنگ سیاه» (Black Panther) هنرنمایی چادویک بوزمن در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ اکران شده و از آن زمان تاکنون توانسته رکود‌های زیادی را به نام خود ثبت کند. این فیلم در حال حاضر پنجمین فیلم دنیای سینمایی مارول است که فروش یک میلیارد دلاری رسیده است. این فیلم همچنین رکورد نهمین فیلم پرفروش تاریخ آمریکا در کنار بهترین شروع یک فیلم در ماه فوریه با ۲۰۲ میلیون فروش، بهترین فروش در سه روز نخست با کسب ۲۴۲ میلیون دلار و غیره را در اختیار دارد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، یک رکورد دیگر نیز توسط این فیلم ثبت شده است.

فیلم Black Panther تا روز شنبه این هفته توانست مبلغ ۶۳۰ میلیون دلار در خاک آمریکا درآمد کسب کند و با عبور از دیگر فیلم شرکت مارول یعنی انتقام‌جویان با ۶۲۳.۴ میلیون دلار فروش، به پرفروش‌ترین فیلم ابرقهرمانی این قاره تبدیل شد. در این میان اما انتظار می‌رود که طی روز‌های آینده این فیلم به رکورد فیلم «مرد آهنی ۳» (Iron Man 3) که به موفق به کسب ۱.۲۱۴ میلیارد دلار در جهان شده بود را شکسته و تبدیل به سومین فیلم پرفروش ابرقهرمانی تاریخ گردد. در رتبه‌های اول و دوم این فهرست فیلم‌های Avengers با ۱.۵ میلیارد دلار و Avengers: Age of Ultron با ۱.۴ میلیارد دلار قرار دارند.

بازیگرانی چون چادویک بوزمن، مایکل بی جردن، اندی سرکیس، دانای گوریرا، لوپیتا نیونگو، مارتین فریمن، استرلینگ کی براون، آنجلا باست، فارست ویتاکر، دنیل کالویا، وینستون دوک، لتیشیا رایت، جان کانی، سیدل نوئل و فلورنس کاسومبا نیز در فیلم Black Panther حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم بر عهده «رایان کوگلر» (Ryan Coogler)، کارگردان فیلم‌ چون کرید (Creed)، و کار نوشتن فیلمنامه نیز بر عهده کوگلر و جو رابرت کول بوده است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “فیلم Black Panther تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم ابرقهرمانی شد”

  1. hameed s4 گفت:

    واقعا ترکونده پلنگ سیاه.تازه بیشتر هم میشه فروشش. انتقام جویان سه که به خاک خون خواهد کشید گیشه رو :۲۴: :۲۴: :۲۴:

    ۱ ۰