پادکست موج دی‌بازی (۱) | در تعطیلات نوروز چه بازی می‌کنید و امسال قرار است عاشق کدام بازی شوید؟

توسط تارخ ترهنده در ۶ فروردین ۱۳۹۷ , ۰۸:۳۴

همه ما گیمرها منتظر یک روز تعطیل هستیم تا برویم پای بازی جدید یا مورد علاقه‌مان بنشینیم و دیگر از سر جای‌مان بلند نشویم. هر چند که در میان تمامی تعطیلات، فقط تعطیلات تابستان در صدر قرار می‌گیرند، اما تعطیلات نوروز را می‌توان در مقام دوم جای داد و در مدت زمان هر چند کوتاه، از بازی‌ها لذت برد. در ادامه با پادکست موج دی‌بازی همراه دنیای بازی باشید تا ببینیم در این تعطیلات شما خود را مشغول کدام بازی‌ها می‌کنید و در سال جدید فکر می‌کنید کدام بازی بیشتر دل‌تان را می‌برد.

امیدواریم از قسمت پیشین و شروع تازه‌ی پادکست دنیای بازی لذت برده باشید. قسمت جدید که به‌عنوان قسمت اول سری جدید پادکست شناخته می‌شود، نسبت به قسمت صفرم کوتاه‌تر است اما این کوتاهی باعث نمی‌شود شما را دادگاهی نکند! اگر به‌دنبال عشق خود می‌روید دیگر از دادگاهی شدن چه باکی دارید؟ طی پنج روز آینده، تا یازدهم فروردین، برای حساب تلگرامی @Dbazi_HQ پیام صوتی یا همان Voice بفرستید و بگویید که در تعطیلات نوروز ۱۳۹۷ مشغول کدام بازی‌ها شده‌اید، قصد دارید کدام بازی‌ها را تجربه کنید و به‌نظرتان در سال جدید شمسی، کدام‌یک از بازی‌هایی که قرار است منتشر شوند بیشتر می‌توانند شما را دیوانه‌ی خود کنند؟

پیش از این‌که شما را به ندای موج پادکست بسپاریم، لازم است بگوییم که این پادکست توسط عزیزانی که می‌توانید در زیر اسامی آنها را مشاهده کنید تهیه شده است:

  • نویسنده: سینا کیارستمی
  • گوینده: ماهان یزدانی
  • تنظیم‌کننده: داریوش حبیب‌پور

امیدواریم از این شماره پادکست موج دی‌بازی لذت برده باشید. منتظر پیام‌های صوتی‌تان هستیم که فقط تا ۱۱ فروردین فرصت دارید برای‌مان پیام بفرستید. لطفا نظرات و پیشنهادات خودتان را با ما در میان بگذارید. درآخر ناگفته نماند که قطعه موسیقی استفاده شده در پادکست کاری از ماهان فرزاد است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: