نقشه Sapienza بازی Hitman رایگان شد

توسط میلاد شجری در ۶ فروردین ۱۳۹۷ , ۰۹:۳۰

شرکت اسکوئر انیکس ساعاتی پیش از رایگان شدن نقشه Sapienza و تمام ماموریت‌های آن در بازی Hitman خبر داد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اگر تاکنون آخرین بازی Hitman استودیو IO اینتراکتیو که در سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر شد را تجربه نکردید، اکنون بهترین زمان برای شماست تا بازی را رایگان تجربه کنید؛ البته قسمتی از آن را. شرکت اسکوئر انیکس و استودیو IO اینتراکتیو که به ترتیب وظیفه نشر و توسعه بازی‌ها را در اختیار دارند، در جدیدترین اخبار بازی اعلام کردند که نقشه Sapienza بازی هیتمن هم‌اکنون بدون پرداخت هیچ پولی در اختیار بازیکنان پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار گرفته است.

نقشه Sapienza یکی از شش منطقه بازی هیتمن می‌باشد که توسط استودیو سازنذه منتشر شده و بازیکنان را به سواحل کشور ایتالیا می‌برد. این نقشه هم‌اکنون تحت بسته رایگان Spring Pack که شامل تمامی محتویات منتشر شده توسط IO برای این نقشه می‌شود، در دسترس قرار دارد. این بدین معنی است که شما می‌توانید در کنار ماموریت‌های داستانی اصلی بازی، به انجام ماموریت‌های فرعی شامل سطح‌های Mastery، ماموریت‌های Escalation و تمام چالش‌ها و بسته‌های چالشی را در کنار تمامی قراداد‌های این نقشه انجام دهید. لازم به ذکر است شما همچنین می‌توانید هرگونه هدف فراری که در آینده برای نقشه Sapienza منتشر می‌شود را نیز از پای در بیاورید.

از زمانی که بسته Spring Pack را دانلود نمایید،‌ دیگر به صورت همیشگی برای شما خواهد بود. اگر تصمیم بگیرید که بازی کامل را به همراه تمام مراحلش خریداری نمایید، تمام پیشرو‌ی‌های شما انتقال خواهد یافت. لازم به ذکر است که این بسته تا تاریخ سه‌شنبه ۱۴ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ (۳ آوریل ۲۰۱۸) به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید