تماشا کنید: تریلر هنگام انتشار بازی Ash of Gods: Redemption

توسط میلاد شجری در ۵ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۳:۰۰

استودیو Aurum Dust سرانجام بعد از مدت‌ها بازی Ash of Gods: Redemption را در کنار تریلری زیبا عرضه کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در جدیدترین اخبار بازی‌های ویدیویی، بازی Ash of Gods: Redemption سرانجام بعد از نه ماه که در وبسایت کیک‌استارتر برای تامین هزینه مالی موردنیاز برای توسعه قرار گرفته بود، امروز برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. برای جشن گرفتن همین موضوع، استودیو بازی‌سازی Aurum Dust و شرکت ناشر Buka Entertainment تریلر هنگام انتشار بازی را بنمایش گذاشتند.

این تریلر هنگام انتشار شامل تصاویری از کات‌سین‌ها، انیمیشن‌ها و گیم‌پلی بازی Ash of Gods: Redemption می‌شود. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات

بازی Ash of Gods: Redemption داستان سه شخصیت به نام‌‌های Thorn Brenin، Hoper Rul و Luo Feng را بیان می‌کند. وقایعی که در بازی اتفاق می‌افتد به تصمیماتی که شما در طول ماجراجویی خود می‌گیرید، بستگی دارد؛ به عنوان مثال اگر بگذارید یک شخصیت بمیرد، تغییرات شدیدی در محیط بازی اعمال خواهد شد.

شما هم‌اکنون می‌توانید نسخه استاندارد بازی Ash of Gods: Redemption را با قیمت ۲۴.۹۹ دلار و نسخه دیجیتال دیلاکس ادیشن که محتوی موسیقی‌های متن، پوستر‌های قابل پرینت، کتاب هنری دیجیتالی و غیره می‌شود را با پرداخت ده دلار بیشتر یعنی ۳۴.۹۹ دلار خریداری نمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: