تاریخ انتشار بازی Impact Winter روی کنسول‌ها مشخص شد

توسط میلاد شجری در ۵ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۰:۰۰

سرانجام ساعاتی پیش تاریخ انتشار بازی Impact Winter روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان مشخص شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

حدود یک سال پیش بود که بازی Impact Winter برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر و اعلام شد که بزودی بر روی کنسول‌ها نیز عرضه خواهد شد. حال در جدیدترین اخبار بازی، استودیو موجو بونز (Mojo Bones) و شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) به صورت رسمی اعلام کردند که این عنوان در تاریخ ۱۶ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ (۵ آوریل ۲۰۱۸) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود.

در کنار اعلام تاریخ انتشار بازی روی کنسول‌ها، همچنین اعلام شد که آن دسته از کسانی که نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی Impact Winter را خریداری نمایند، به یک تم داینامیک و پویا از این بازی دسترسی خواهند داشت. در این میان البته هنور اعلام نشده که این تیم برای تمام بازیکنان این کنسول است یا فقط پیش‌خرید کنندگان.

لازم به ذکر است که در بازی Impact Winter بازیکنان در قالب یک شخصیت به نام Jacob Soloman ظاهر خواهند شد. جیکوب رهبری یک گروه از مردم را برعهده داشته و سعی بر این دارد تا از سرمای طاقت فرسای زمستان، بعد از برخورد یک سیارک به سیاره زمین که نصف جمعیت جهان را نابود کرد، خود و گروهش را نجات دهد. بازی Impact Winter در تاریخ دوم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶ (۲۲ آوریل ۲۰۱۷) برای پی‌سی منتشر شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: