سرور‌های بازی Sea Of Thieves برای مدتی از دسترس خارج می‌شوند

توسط میلاد شجری در ۴ فروردین ۱۳۹۷ , ۰۰:۰۰

شرکت مایکروسافت ساعاتی پیش اعلام کرد که سرور‌های بازی Sea Of Thieves به منظور تعمیرات، امروز برای ساعاتی از دسترس خارج می‌شود؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

از زمان عرضه بازی Sea Of Thieves در هفته گذشته بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی،‌ بازیکنان با مشکلات زیادی روبه‌رو شده‌اند. به طور مثال؛ بعضی از بازیکنان نمی‌توانند در بازی آنلاین شوند و بعضی دیگر بعد از اتمام ماموریت‌ها هیچ طلایی دریافت نمی‌کنند. استودیو ریر نیز در وبسایت رسمی این بازی اعلام کرد که از این مشکلات آگاه بوده و آن‌ها را رفع خواهد کرد. حال شرکت Microsoft و استودیو ریر (Rare)، به ترتیب ناشر و توسعه‌دهنده، در جدیدترین اخبار بازی اعلام کردند که سرور‌های بازی Sea Of Thieves در طی مشکلات پیش آمده برای ساعاتی امروز از دسترس خارج شده و بازیکنان دیگر قادر به انجام بازی نخواهند بود.

طبق گفته استودیو، این تعمیرات از ساعت ۱۳:۳۰ بعد از ظهر شنبه (به وقت ایران)، چهارم فروردین‌ماه ۱۳۹۷ شروع شده و به مدت پنج ساعت تا ۱۸:۳۰ ادامه خواهد داشت. در این مدت، سرور‌های بازی کاملا از دسترس خارج بوده و شما نمی‌توانید به هیچ وجه به انجام Sea Of Thieves بپردازید. برای چند روز دیگر نیز چنین تعمیراتی در نظر گرفته شده است. طبق اعلام استودیو ریر، در تاریخ سه‌شنبه هفتم فروردین‌ماه ۱۳۹۷،‌از ساعت ۱۳:۳۰ بعد از ظهر (به وقت ایران) تا ساعت ۱۸:۳۰ سرور‌های بازی بار دیگر از دسترس خارج خواهد شد.

بازی Sea Of Thieves هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان ایکس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: