گزارش: بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered در سال جاری منتشر می‌شود

توسط سهیل حسینی در ۳ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۵:۰۰

بنا به گزارش دو منبع جداگانه، مشخص شد بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered در سال جاری منتشر می‌شود. بر خلاف ریمستر نسخه اول، این شماره تنها حاوی بخش کمپین بوده و بخش چندنفره شامل آن نمی‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق گزارش چارلی اینتل و یوروگیمر، قیمت بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered به مراتب ارزان‌تر از ریمستر نسخه اول بوده و طبق ادعای هر دو منبع، این نسخه قیمتی معادل ۲۵ دلار خواهد داشت که این هزینه برای Modern Warfare Remastered برابر با ۴۰ دلار بود.

همان‌طور که بالا هم اشاره شد، در این گزارش آمده که این نسخه حاوی بخش چندنفره نخواهد بود و قیمت پایین آن هم به همین دلیل است. ما هنوز نمی‌دانیم چرا «اکتیویژن» چنین تصمیم گرفته و برای دیدن جزئیات بیشتر باید کمی صبر نمود. تاریخ عرضه بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered در دوشنبه، ۱۰ اردیبهشت تنظیم شده است.

بازی Black Ops 4 نیز جدیدترین خروجی مجموعه «ندای وظیفه» (Call of Duty) است که قرار است در ماه اکتبر، برای پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شود. اما، نکته قابل توجه این است که هیچ کدام از دو منبع اشاره شده، به نسخه رایانه‌های شخصی اشاره نکرده‌اند. در بخش دیگر این خبر، چارلی اینتل اشاره داشت که استودیو Raven Software که پیش از این نسخه اول را ریمستر کرده بود، در توسعه این نسخه حضور ندارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: