شایعه: جزئیاتی از دو اپراتور ایتالیایی بازی Rainbow Six Siege منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۳ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۴:۰۰

شرکت «یوبی‌سافت»، در آذر ماه سال گذشته اعلام کرد برای سال سوم بازی Rainbow Six Siege هشت اپراتور جدید اضافه خواهد کرد که از کشورهای روسیه، آمریکا، فرانسه، ایتالیا، انگلیس و مراکش است. طبق اطلاعاتی که در فروم رددیت به‌دست آمده، جزئیاتی از دو اپراتور بعدی این عنوان منتشر شده که هنوز تایید رسمی نشده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

دو اپراتور جدید بازی Rainbow Six Siege از کشور ایتالیا هستند و نام‌ این دو اپراتور طبق گزارش درز کرده، Alibi و  Maestroاست. تصویری که از Alibi منتشر شده، دو شبه در پشت او را نشان می‌دهد. درمورد توانایی آن هم طبق اطلاعات درز کرده، مشخص شد او می‌تواند با استفاده از تصاویر هلوگرافیک، دشمن را گول زده و حواس آن‌ها را پرت کند.

دیگر اپراتور، Maestro است که دارای زره قدرت‌مندی بوده و تیرهای شات‌گان روی لباسش نیز نشان می‌دهد یکی از اسلحه‌‌های اصلی او شات‌گان باشد. با توجه به این‌که اطلاعات بیشتری منتشر نشده، نمی‌توان راجب توانایی اصلی این اپراتور صحبت کرد.

جدیدترین به‌روزرسان بازی Rainbow Six Siege با نام Operation Chimera هم‌اکنون در دسترس بوده و دو اپراتور جدید با نام‌های «فینکا» و «لایِن» را به بازی اضافه کرده است. هر دو اپراتور جزو نیروی حمله به حساب می‌آیند. تا نزدیک شدن به فصل جدید زمان زیادی باقی مانده و طی این مدت باید منتظر تاییدیه‌هایی از سوی یوبی‌سافت باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: