8 نظر

سال ۱۳۹۷ بر تمامی بازی‌دوستان و تمامی ایرانیان مبارک

توسط در8 ماه پیش
 

سال ۱۳۹۶ هم با تمامی خوبی‌ها و بدی‌هایش چیزی نمانده تا در دفتر خاطرات‌مان ثبت شود و ما را در آغوش سال نو، سال ۱۳۹۷، رها کند. سال ۱۳۹۶ برای تمامی گیمرها، بازی‌سازان، بازی‌دوستان و دنیای بازی اتفاقات خوب و گاهی هم بد رقم زد؛ اما ما در این پست فقط می‌خواهیم مروری بر خوبی‌ها کنیم و از برنامه‌هایمان در سال جدید برای‌تان بگوییم. در ادامه همراه ما باشید.

سال ۱۳۹۶، سالی بود که عزم برای جانی دوباره دادن به دنیای بازی جزم شد. در جزم شدن این عزم، اتفاقات بسیاری افتاد و افرادی بیش از دیگران در این راه به یاری‌مان شتافتدند. قبل از هر چیز، از اسامی این افراد که همگی عضو تحریریه دنیای بازی هستند یا بوده‌اند، یادی می‌کنم: سینا کیارستمی، سورنا رضایی، علی فتح‌آبادی، سهیل حسینی و مهدی خشان. در میان کاربران هم کسانی که سعی کردند در میان سیل عظیمی از تماشاگران، صرفا تماشاگر نباشند، می‌بایست از کاربران MOBIN.HP، xbox1rising، RYU و Behnam11 نام برد. به‌شخص، از همه شما عزیزان ممنونم و امیدوارم در سال جدید بیشتر کنار هم باشیم و حامی یکدیگر.

در سال ۱۳۹۶، ما تلاش کردیم رتبه الکسا و آمار بازدیدمان را افزایش دهیم که پاسخ مثبت گرفتیم؛ تمامی نمایشگاه‌ها و رویدادها از E3 و TGC گرفته تا Paris Game Week را نیز تمام و کمال پوشش دادیم؛ پادکست موج دی‌بازی را تقدیم حضورتان کردیم؛ مقالات اختصاصی، پرونده‌ها، نقد و پیش‌نمایش بازی‌ها را هم از حیث کیفیت و هم کمیت ارتقا دادیم؛ کیفیت و کمیت اخبار را نیز ارتقا دادیم؛ توانستیم خودمان را به ناشرها و سازنده‌های مطرح بشناسانیم؛ شروع به ترجمه کمیک‌های اقتباسی بازی‌ها کردیم و در Xbox Insider Program نیز عضو شدیم.

مطلب مشابه ◄  Gamescom 2018 | بازی Saints Row برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

در سال ۱۳۹۷، قرار است بالاخره گام‌های بزرگی که خودمان بیشتر از شما منتظر برداشتن‌شان هستیم را بالاخره و بااطمینان کامل برداریم. نمی‌خواهم دقیق از برنامه‌هایمان نام ببرم و دوست دارم بیشتر غافل‌گیری باشند؛ فقط در همین حد و در حد همین ایام نوروز برای‌تان بگویم که قرار است بالاخره ویدیونامه (آیتم ویدیویی ویژه دنیای بازی) همان‌طور که می‌بایست منتشر شود و اولین قسمت آن ویژه نوروز خواهد بود؛ پادکست ریبوت شده موج دی‌بازی هم ادامه خواهد داشت؛ در ایام عید شما در مقالات و نقد بازی‌ها غرق می‌کنیم و صدالبته، برای بازی سال نیز برنامه‌ای فوق ویژه داریم.

همراه دنیای بازی و شبکه‌های اجتماعی‌مان باشید که از فردا قرار است حسابی غافل‌گیرتان کنیم.

 

شما باید ورود برای ارسال نظر