بسته الحاقی جدید بازی Hearthstone با نام The Witchwood معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

شرکت «بلیزارد» در خبری تازه از بسته الحاقی The Witchwood برای بازی Hearthstone رونمایی کرد. این بسته، شامل ۱۳۵ کارت و یک ماجراجویی جدید در بخش تک‌نفر راه شامل می‌شود و قرار است در ماه آپریل عرضه شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مضمون بسته الحاقی The Witchwood بر اساس حوادث شهر Gilneas خواهد بود، سرزمین پادشاهی که خانه‌ی بسیاری از شهروندان Worgen است. محتوای جدید شامل تعدادی کارت بوده که از جمله آن‌ها می‌توان به شش کارت جدید معرفی شده توسط سازندگان اشاره نمود. در توضیحات این کارت‌ها، شاهد دو کلمه کلیدی هستیم؛ اولی «اکو» (Echo) است که به شما اجازه می‌دهد با خرج کردن مقداری مانا، یک کارت را چندین بار در یک نوبت استفاده کرد. دومین مورد، «راش» (Rush) نام دارد که روند کار آن مشابه شارژ کردن است، اما تفاوت اصلی او در جایی است که در صورت حمله به قهرمان حریف، امکان استفاده از آن کارت را به شما نخواهد داد.

بعضی از این کارت‌ها حاوی مکانیک مشابه‌ای هستند. به عنوان مثال، کارت The Shaman’s Unstable Evolution به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در یک نوبت، چندین بار به بازی بپردازید. کارت‌های دیگری چون Charged Devilsaur که شارژ داشته‌اند، قابلیت حمله «بتل‌کرای» (Battlecry) را از شما می‌گیرد.

بقیه کارت‌ها هم اثرات مشابه دارند، مانند ارتقاء یا کاهش قدرت قهرمان‌ها از ابتدای بازی، کپی کردن کارت‌های حریف یا تعویض کارت‌های مربوط به سلامت و حمله را شامل می‌شود. همان‌طور که بالا هم اشاره کردیم، این بسته حاوی یک ماجراجویی جدید در بخش تک‌نفره با نام Monster Hunt است که ۲ هفته پس از انتشار بسته الحاقی The Witchwood به بازی Hearthstone اضافه می‌شود. به مانند همیشه هم، «بلیزارد» قابلیت پیش‌خرید کارت‌ها را هم‌اکنون در دسترس قرار داده و با خرید باندل بزرگ، صاحب کارت‌های اختصاصی شوید. با این حال، در این بسته، به جای ۵۰ کارت، شامل ۷۰ کارت می‌شود. هم‌چنین، با وارد شدن به بازی در طی این مدت، می‌توان سه بسته و یک کلاس افسانه‌ای دریافت کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: