اولین بروزرسانی نسخه پی‌سی بازی Final Fantasy XV منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

شرکت اسکوئر انیکس ساعاتی پیش اولین بروزرسانی نسخه رایانه‌های شخصی بازی Final Fantasy XV را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت Square Enix در جدیدترین اخبار بازی، اولین بروزرسانی نسخه رایانه‌های شخصی بازی Final Fantasy XV که با نام Final Fantasy XV Windows Edition شناخته می‌شود را منتشر کرد. طبق گفته این شرکت ژاپنی، اولین بروزرسانی این نسخه موجب برطرف شدن یکی از مهمترین مشکلات بازی می‌شود که باعث کاهش نرخ فریم می‌شد.

این باگ در واقع وقتی اتفاق می‌افتاد که بازیکنان به احضار یک خیال اندیش می‌پرداختند. بعد از این کار، نرخ فریم بازی Final Fantasy XV بر روی رایانه‌های شخصی به طرز فجیعی کاهش یافته و دیگر قابل انجام نیست و بازیکنان مجبور به بستن و دوباره باز کردن آن می‌شدند. اما حالا دیگر با دریافت این بروزرسانی از طریق شبکه استیم، بازیکنان می‌توانند به راحتی به تجربه این بازی دوست‌داشتنی بپردازند. لازم به ذکر است البته این بروزرسانی تغییری در بارگزاری‌های طولانی بازی نمی‌گذارد اما انتظار می‌رود که اسکوئر انیکس در بروزرسانی آینده به برطرف کردن این مشکل نیز بپردازد.

بازی Final Fantasy XV ابتدا در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد و نسخه رایانه‌های شخصی نیز در در ماه جاری میلادی سرانجام بعد از یک سال منتشر شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: