تا سه ماه آینده محتوای بیشتری به بازی Warhammer: Vermintide 2 اضافه می‌شود

توسط سهیل حسینی در ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

بازی Warhammer: Vermintide 2 به‌تازگی منتشر شد. اما، این تازه شروع ماجرا است و سازنده وعده داده در آینده محتوای بیشتری قرار است برای عنوان مذکور منتشر کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق گفته استودیو «فت‌شارک»، نقشه راه بازی Warhammer: Vermintide 2 بسیار هیجان‌تگیز خواهد بود. در حال حاضر، این بازی شروع بسیار خوبی داشته و توانسته در هفته اول، نیم میلیون نسخه به فروش برساند که خود رکورد خوبی است. بنا بر همین، سازنده قصد دارد کاری کند تا بازیکنان از پولی که پرداخت کردند، رضایت کامل را از داشتن محتوای کامل دریافت نمایند.

نقشه راه بازی مربوط به سه ماه پیش‌رو است، که در طی آن سرورهای اختصاصی، پشتیبانی از مادها و بسته الحاقی اضافه خواهد شد. در ادامه به صحبت‌های سازنده بازی Warhammer: Vermintide 2 توجه می‌کنیم:

در حالی که تمرکز اصلی ما بر روی ماه‌های آینده است، هدف ماه گوش دادن به صحبت‌های طرفداران و اطمینان از ارائه بهترین تجربه ممکن در Vermintide 2 است. ما، هم‌چنین چندین برنامه برای دوره پس از انتشار داریم. ما مفتخریم تا برنامه سه ماه آینده‌مان را به اشتراک بگذاریم. این جزئیات، شامل به‌روزرسانی‌ و محتوای جدید تا پایان ماه مِی را شامل می‎شود.

سازنده، تا پایان ماه مارس به اعمال تعادل و بهبود فنی می‌پردازد. از ماه آپریل، «فت‌شارک» اولین بسته الحاقی را منتشر خواهد کرد که شامل دو سطح جدید است. پشتیبانی از مادها و ارائه سرورهای اختصاصی هم تا پایان ماه مِی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

در پایان لازم به ذکر است، عنوان Warhammer: Vermintide 2 در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی در دسترس بوده و نسخه کنسولی آن نیز در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: