نسخه جدید بازی Tomb Raider فردا معرفی می‌شود

توسط میلاد شجری در ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۷

طبق اطلاعات بدست آمده از وبسایت رسمی بازی تومب رایدر، نسخه جدید بازی Tomb Raider فردا رونمایی می‌شود؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ میلادی بود که شرکت اسکوئر انیکس در خبری اعلام کرد که نسخه جدیدی از بازی Tomb Raider در راه است و قرار است که در سال ۲۰۱۸ میلادی معرفی شود. حال در جدیدترین اخبار بازی، طبق اطلاعات بدست آمده از وبسایت رسمی سری بازی‌های تومب رایدر، این نسخه جدید در ساعت ۱۶:۳۰ روز پنج‌شنبه ۲۴ اسفند‌ماه ۱۳۹۶ (۱۵ مارس ۲۰۱۸) معرفی خواهد شد.

همچنین اطلاعات بدست آمده از سورس کد‌های وبسایت نشان می‌دهد که نام این نسخه Shadow of The Tomb Raider بوده و آخرین داستان سه‌گانه شخصیت لارا کرافت را بیان می‌کند و قرار است در تاریخ ۲۳ شهریور‌ماه ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود و دارای هیچگونه محتویات انحصاری برای کنسول‌ها نمی‌باشد.

لازم به ذکر است که اطلاعات دیگر اذعان می‌کند که معرفی کامل بازی Shadow of The Tomb Raider در تاریخ ۷ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ (۲۷ آوریل ۲۰۱۸) اتفاق خواهد افتاد.

نسخه ریبوت سری Tomb Raider در سال ۲۰۱۳ منتشر شد که داستان اصلی «لارا کرافت» را بیان کرده و توانست تعداد ۵ میلیون نسخه فروش کند. آخرین بازی از این سری به‌نام Rise of the Tomb Raider در سال ۲۰۱۵ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و اکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: