جزئیات بیشتری از به‌روزرسان جدید بازی Ghost Recon Wildlands منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

شرکت «یوبی‌سافت» آماده است تا فردا چهارمین به‌روزرسان بزرگ بازی Ghost Recon Wildlands را منتشر کند. البته قابل ذکر است که این به‌روزرسان با کمی تاخیر برای کاربران رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به‌روزرسانی جدید بازی Ghost Recon Wildlands برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان برنامه‌ریزی شده که شامل، سه کلاس جدید برای حالت Ghost War، دو نقشه جدید و اضافه شدن ابزار رای‌گیری است.

سه کلاس جدید شامل Trapper, Stalker و Guerrilla است. در این بخش، قصد داریم نگاهی کلی به قابلیت هر سه کلاس داشته باشیم. برای شروع، سراغ Trapper می‌رویم که یک کلاس تک‌تیرانداز بوده و از یک تله با نام KO-gas استفاده می‌کند که دشمنان را کور کرده و آن‌ها آسیب می‌زند. کلاس Stalker هم جزو تک‌تیراندازها طبقه‌بندی می‌شود که تخصص اصلی از یک قابلیت مخفی‌کاری ویژه بهره می‌برد که به کمک آن می‌توانید صدا تیر خود تا یک حد مجاز غیرفعال کنید و باعث می‌شود، دشمن متوجه شما نشده و این‌که در صورت نشان کردن هدف، دشمن متوجه این‌کار نخواهد شد و آخرین کلاس، Guerilla هست که در واقع جزو نیروهای پشتیبانی به حساب می‌آید و تخصص او در تاکتیک‌های انحرافی و در اختیار داشتن هواپیمای بدون سرنشین مجهز به نارنجک دودزا است که می‌تواند به صورت موقت، دید دشمن را محدود کند.

در این به‌روزرسان، هم‌چنین دو نقشه جدید را برای دو بخش Refinery و Cliffside خواهیم داشت. در کنار این مورد، سیستم رای‌گیری را خواهیم داشت که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در آغاز مسابقه، یکی از سه نقشه موجود در بازی را بر اساس رای انتخاب کنند.

در پایان لازم به ذکر است، یوبی‌سافت ضمن عذرخواهی از کاربران رایانه‌های شخصی، وعده داد در سریع‎ترین زمان ممکن این به‌روزرسان را برای این پلتفرم عرضه خواهد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: