1دیدگاه

شایعه: نسخه جدید بازی Tom Clancy’s Splinter Cell توسط شعبه کانادایی آمازون لیست شد

توسط در 9 ماه پیش
 

در خبری بسیار جدید، شعبه کانادایی آمازون نسخه جدید از بازی Tom Clancy’s Splinter Cell را لیست کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

فهرستی که در شعبه کانادایی وب‌سایت آمازون ظاهر شده، فقط به نام بازی اشاره دارد و چیز دیگری تا به این لحظه وجود ندارد. هم‌چنین، شرکت «یوبی‌سافت» هنوز به صورت رسمی نسخه جدید «اسپلینتر سل» (Splinter Cell) را تایید نکرده، اما در سال 2016 گزارشی وجود داشت که در آن گفته شد «مایکل آیرون‌ساید» به عنوان صداپیشه «سم فیشر» در شماره جدید این عنوان برمی‌گردد. در ادامه، تصویری از لیست منتشر شده توسط شعبه کانادایی آمازون را مشاهده می‌کنید:

علاوه بر این، یکی از کاربران فروم نئوگفت هم از منبع قابل اعتماد یوبی‌سافت به این نکته اشاره داشت که «آیرون‌ساید» در استودیو مشغول به کار بوده و او تایید کرد بر روی پروژه جدید Splinter Cell کار می‌کند. به دنبال کنفرانس مطبوعاتی «یوبی‌سافت» در نمایشگاه E3 2017، رئیس این شرکت، یعنی آقای «گیلیموت» هم در طول مراسم اعلام کرد ما مجموعه «اسپلینترسل» را فراموش نکرده‌ایم. او هم‌چنین به «جف کیلی» گفت که نمی‌تواند بیش از این درمورد آن صحبتی کند.

در بخشی از صحبت‌ها نیز گیلیموت گفت که آن‌ها به تمام عناوینی که تحت برند «تام کلنسی» هستند، اهمیت داده و در حال حاضر بازی‌های زیادی داریم که از جمله آن می‌توان به The Division و Rainbow Six اشاره کرد. بخشی از صحبت‌های مهم رئیس یوبی‌سافت در سال گذشته به این قسمت اختصاص دارد:

نسخه‎های جدید عناوین برند «تام کلنسی» در حال آمدن هستند و ما Splinter Cell را فراموش نمی‌کنیم.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا علاقه‌مند به دیدن شماره جدیدی از بازی Splinter Cell هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 
  • 1396/12/23 در زمان 02:04:14

    Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow یکی از بازی های خاطره انگیز من تو ps2 کبیر بود به شدت تحت تاثیر گرافیکش و مخفی کاریه شاهکارش قرار گرفته بودم به هر کی میخواستم تعریفش کنم میگفتم بازی نیس خوده فیلمه :27: تمام نسخه هاش دوست داشتنی بودن هر چند رفته رفته سیر نزولی به خودش گرفت...

    10

شما باید ورود برای ارسال نظر