0 نظر

تماشا کنید: تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم Avengers: Infinity War

توسط در7 ماه پیش
 

شرکت مارول تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت Marvel Studios در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) به اشتراک گذاشت. این تیزر کوتاه «جنگ نزدیک است» (The War is Near) نام داشته و شامل تصاویر جدیدی نمی‌شود اما دیدن آن خالی از لطف نیست. در ادامه می‌توانید این تیزر را مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات

به دنبال سفر سینمایی بی سابقه‌ی ده ساله از ساخت و پرداخت به دنیای سینمایی مارول، فیلم انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت (Avengers: Infinity War) مرگبارترین و نهایی‌ترین چالش قهرمانان را به پرده‌های سینما می‌آورد. گروه انتقام جویان و متحدان آن‌ها در این فیلم باید در مقابل تهدید بسیار بزرگی که از سایه‌ها بیرون آمده و برای یک ابرقهرمان رسیدگی به آن بسیار دشوار است، از زمین محافظت کنند. تانوس سرانجام خودش تصمیم گرفته دست بکار شود و تمامی شش سنگ بی‌نهایت که هرکدام دارای قدرتی غیرقابل تصور هستند را به دست بیاورد و از آن‌ها برای اثبات قدرت خود به تمام دنیا استفاده کند. تمام چیز‌هایی که انتقام جویان برای آن‌ها تلاش کرده‌اند، به اینجا ختم می‌شود. سرنوشت کره زمین و تمام موجودات آن به انتقام جویان و متحدانشان وابسته است.

در فیلم Avengers: Infinity War بازیگرانی چون رابرت داونی جونیور در نقش تونی استارک ملقب به مرد آهنی، جاش برولین در نقش تانوس، مارک روفالو در نقش بروس بنر ملقب به هالک، تام هیدلستون در نقش لوکی، کریس ایوانز در نقش استیو راجر ملقب به کاپیتان آمریکا، جرمی رنر در نقش شاهین چشم ملقب به کلینت بارتون، کریس همسورث در نقش ثور، کریس پرت در نقش پیتر کوییل ملقب به استار-لرد، الیزابت اولسن در نقش واندا ماکسیمُف ملقب به جادوگر سرخ، سباستین استن در نقش باکی بارنز ملقب به سرباز زمستان، بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استیون استرنج، پل بتانی در نقش ویژن، ساموئل ال. جکسون در نقش نیک فیوری، کوبی اسمالدرز در نقش ماریا هیل، اسکارلت جوهانسون در نقش ناتاشا رومانف ملقب به بلک ویدو، بندیکت وانگ در نقش وانگ، زویی سالدانا در نقش گامورا، کارن گیلان در نقش نبیولا، وین دیزل در نقش گوروت، دیوید باتیستا در نقش درکس د دسترویر، بردلی کوپر در نقش راکت راکون، پام کلمنتیئف در نقش مانتیس، بنیسیو دل تورو در نقش کلکتور، تام هالند در نقش پیتر پارکر ملقب به مرد عنکبوتی، آنتونی مکی در نقش سم ویلسون ملقب به شاهین، چادویک بوزمن در نقش تی چالا ملقب به پلنگ سیاه، دانای گوریرا در نقش اوکویه، پل راد در نقش اسکات لنگ ملقب به مرد مورچه‌ای، دان چیدل در نقش جیمز رودس ملقب به ماشین جنگ حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی فیلم برعهده برادران روسو بوده و کوین فیج تهیه کننده آن می‌باشد. فیلنامه نیز توسط کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی نوشته شده است.

مطلب مشابه ◄  تماشا کنید: تریلر بازی The Witcher 3 به سبک فیلم Avengers: Infinity War

فیلم «انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) در تاریخ هفتم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ (۲۷ آوریل ۲۰۱۸) اکران می‌شود. یک سال بعد نیز در تاریخ سیزدهم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ (۳ می ۲۰۱۹) دنباله‌ی بدون نام آن به روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر