بروزرسانی آنتی‌چیت نسخه رایانه‌های شخصی بازی PUBG حذف شد

توسط میلاد شجری در ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۳:۳۰

شرکت PUBG Corp بروزرسانی جدید آنتی‌چیت نسخه رایانه‌های شخصی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds را حذف کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی PUBG بر روی رایانه‌های شخصی چندی پیش یک بروزرسانی برای آنتی‌چیت دریافت کرد اما شرکت PUBG Corp در جدیدترین اخبار بازی، بدلیل مشکلات عدم تطابق کامل تصمیم به حذف آن گرفت و بازی را به نسخه قبلی برگرداند.

ما تصمیم گرفتیم که برخلاف اثربخشی بروزرسانی جدید که بر روی استفاده از تخلفات در بازی PUBG می‌گذارد، آن را حذف کنیم. ما برای برطرف کردن مشکلاتی که این بروزرسانی ایجاد می‌کند، همواره تلاش کرده و در آینده پچ کوچکی برای دریافت منتشر خواهیم کرد. برای مشکلات پیش آمده عمیقا معذرت خواهی می‌کنیم.

شرکت سازنده جزییاتی درباره تاریخ انتشار دوباره این بروزرسانی اعلام نکرد. البته این اولین باری نیست که چنین اتفاقی می‌افتد؛ چرا که چندی پیش نیز PUBG Corp به دلیل مشکلات غیرمنتظره پیش آمده، تصمیم به تاخیر در بروزرسانی جدید بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds برای رایانه‌های شخصی گرفت.

بازی PUBG توسط برندن گرین در استودیو بلوهول (Bluehole) توسعه یافته و هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌‌های ایکس‌باکس وان از طریق سرویس Game Preview و رایانه‌های شخصی از طریق شبکه استیم در دسترس می‌باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید