تماشا کنید: تریلر هنگام انتشار بسته The Curse of the Pharaohs بازی AC: Origins

توسط میلاد شجری در ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

شرکت یوبی‌سافت دقایقی پیش تریلر هنگام انتشار دومین بسته‌الحاقی بازی Assassin’s Creed Origins به نام The Curse of the Pharaohs منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

چندی پیش بود که در خبری، شرکت یوبی‌سافت اعلام کرد که بسته‌الحاقی The Curse of the Pharaohs بازی Assassin’s Creed Origins به جای عرضه در تاریخ ۱۵ اسفند (۶ مارس ۲۰۱۸)، در تاریخ ۲۲ اسفند ۹۶ (۱۳ مارس ۲۰۱۸) منتشر خواهد شد. حال در جدیدترین اخبار بازی و در حالی که تنها یک روز به انتشار این بسته باقی نمانده، شرکت Ubisoft تریلر هنگام انتشار آن را منتشر کرده است که حاوی تصاویر جذابی است. در ادامه این تریلر را مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات

بسته‌الحاقی The Curse of the Pharaohs به عنوان بخشی از سیزن پس ۲۰ دلار بازی بوده و همچنین به صورت جداگانه نیز روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل خریداری است. در این میان و پیش از عرضه این بسته، بازیکنان می‌توانند یک ماموریت جدید به نام Lights Among the Dunes که به نوعی یک مقدمه برای دومین بسته‌الحاقی است،‌ را تجربه نمایند. لازم به ذکر است که ماموریت مذکور امروز طی یک بروزرسانی به بازی Assassin’s Creed Origins اضافه خواهد شد.

بسته‌الحاقی The Curse of the Pharaohsمحیط‌های کاملا جدید مانند Aaru که مکانی بهشت مانند پر از نیزار‌های زیبا و عنکبوت‌های بزرگ است، را به بازی اضافه می‌کند. بازیکنان همچنین با Nefertiti بزرگ و نامیرا در یک مبارزه باس مانند مبارزه خواهند کرد. از لحاظ داستانی این بسته‌الحاقی با بسته قبلی یعنی The Hidden Ones کاملا متفاوت بوده و یک خط داستانی جدید و جدا از داستان اصلی بازی را ارائه می‌کند. شما در این بسته برای یافتن علت بازگشت مردگان به زندگی تلاش کرده و در این راه با جانوران و تعدادی از فرعون‌های معروف مبارزه خواهید کرد. در کنار این موارد، بازیکنان همچنین به اسلحه‌ها، لباس‌ها و تجهیزات جدید دسترسی پیدا خواهند کرد. لازم به ذکر است که این بسته، سطح بازیکنان را تا ۵۵ افزایش خواهد داد.

بازی Assassins Creed Origins هم اکنون روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: