استودیو «بلوپوینت گیمز» ساخت یک بازسازی دیگر را تایید کرد

توسط سهیل حسینی در ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

ماه گذشته، استودیو «بلوپوینت گیمز» بازی Shadow of the Colossus را برای پلی‌استیشن ۴ منتشر کرد و توانست موفقیت خوبی بدست بیاورد. این عنوان، مورد تحسین منتقدین و طرفداران واقع شد و می‌توان به جرات گفت یکی از بهترین بازسازی‌هایی بوده که تاکنون تولید شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با اتمام مراحل ساخت و عرضه موفقیت‌آمیز بازی Shadow of the Colossus، زمان آن رسیده تا استودیو «بلوپوینت گیمز» بر روی پروژه بعدی خود متمرکز شود. در حالی که توسعه‌دهنده به اندازه کافی استعداد و توانایی را دارد که بتواند حتی خودش بازی بسازد، اما قضیه چیز دیگری بوده و به‌نظر می‌رسد پای یک بازسازی دیگر در میان است. طی مصاحبه‌ای که «مارکور تراش»، رئیس شرکت بلوپوینت گیمز با تیم سازنده با گروه دیجیتال فوندری داشته، به بازسازی یک عنوان جدید اشاره کرد. در ادامه، به صحبت‌های «مارکو تراش»، رئیس استودیو بلوپوینت توجه می‌کنیم:

خب، ما قصد ساخت یک بازسازی دیگر را داریم. پروژه قبلی، ما را به یک نقطه عالی در بخش طراحی هنری رسانید و ما را قادر کرده تا به سراغ یک بازی بزرگ AAA دیگر برویم. بنابراین، گام بعدی بهبود طرح‌ها، موتور توسعه و غیره است، چرا که پروژه آینده ما کمی بزرگ‌تر است. حال، تمرکز بعدی ما روی طراحی و اضافه کردن چیزهای جدید برای توسعه بازسازی جدید خواهد بود.

این‌که استودیو بلوپوینت بر روی یک پروژه بازسازی دیگر کار می‌کند، چندان ما را شوکه نکرد، اما قطعا جذاب است. به‌خصوص، وقتی که متوجه شدیم این پروژه از Shadow of the Colossus بزرگ‌تر خواهد بود.

شما فکر می‌کنید بازسازی بعدی این استودیو از چه عنوانی خواهد بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “استودیو «بلوپوینت گیمز» ساخت یک بازسازی دیگر را تایید کرد”

  1. بعید میدونم ولی امیدوارم ایکو باشه

    ۰ ۰