سه نسخه اول بازی Tomb Raider به صورت ریمستر برای پی‌سی عرضه خواهند شد

توسط سهیل حسینی در ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۱:۱۵

در خبری تازه، مشخص شد سه نسخه اول از مجموعه بازی Tomb Raider قرار است به صورت ریمستر برای رایانه‌های شخصی و از طریق شبکه استیم منتشر خواهند شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Realtech، مسئول ساخت نسخه ریمستر سه نسخه اول بازی Tomb Raider است که پیش از این هم سابقه کار بر روی نسخه ریمستر شده‌ی Tomb Raider 1 و ۲ را برای گوشی‌های موبایل، بر عهده داشت. نسخه سوم این عنوان هم به‌زودی عرضه خواهد شد. نسخه‌ای که قرار است در شبکه استیم عرضه شود، در واقع شبیه همان نسخه موبایلی خواهد بود.

استودیو Realtech بی سر و صدا این خبر را از طریق توئیتر خود نیز تایید کرد:

سه نسخه اول بازی Tomb Raider برای شبکه استیم برنامه‌ریزی شده و کسانی هم که نسخه قدیمی این عنوان را خریداری کرده باشند، این ریمستر به صورت رایگان به آن‌ها تعلق می‌گیرد. هم‌چنین، نسخه رایانه‌های شخصی از OpenVR پشتیبانی می‌کند و از یک موتور بازی‌سازی سه بعدی برای توسعه هر سه نسخه استفاده شده است.

این خبر، قطعا برای هواداران این مجموعه بسیار خوشحال‌کننده خواهد بود و کسانی که سه نسخه اول این بازی را هم‌اکنون در اکانت استیم خود دارند، می‌توانند این مجموعه را به صورت رایگان دریافت نمایند. در پایان لازم به ذکر است، سه‌گانه ریمستر بازی Tomb Raider هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد، اما در صورت اطلاع با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: