صحبت‌های توسعه‌دهنده بازی The Division 2 درمورد برنامه‌های آینده این شرکت

توسط سهیل حسینی در ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۱:۳۰

اطلاعیه رسمی از معرفی بازی The Division 2 هفته گذشته به صورت ناگهانی توسط «یوبی‌سافت» منتشر شد. این بازی، قرار است برای اولین در نمایشگاه E3 2018 به نمایش در بیاید. هنوز هیچ تاریخ انتشاری وجود ندارد، اما مارس ۲۰۱۹ می‌تواند گزینه خوبی باشد، چرا که سه سال پس از انتشار نسخه اول خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو «مَسیو اینترتیمنت»، که مسئول توسعه بازی The Division 2 است، در یک برنامه زنده از طریق شبکه توویچ به صحبت راجب آینده این مجموعه پرداختند. اول و مهم‌تر از همه، آن‌ها به این نتیجه رسیدند، که تنها روی به‌روزرسانی نسخه اول معطوف نشوند و به ساخت دنباله‌ای از این بازی بپردازند. این شرکت، به لطف آخرین به‌روزرسانی‌هایی که طی هفته‌های قبل برای The Division 1 منتشر شد، سازنده توانست بازخوردهای مثبتی را دریافت کند.

در ادامه، به صحبت‎‌های تیم‌سازنده توجه می‌کنیم:

«جولیان جرایتی»: این یک تصمیم آسان نبود، اما داستان‌ها و تجربه‌های بسیار زیادی وجود دارد که ما می‌خواهیم آن‌ها را در دنیای The Division قرار بدهیم و ما واقعا احساس می‌کردیم ساخت یک دنباله، بهترین راه برای انجام این کار بود.

«ماتیاس کارلسون»: نظر من هم این است که روند ساخت، چیزی است که به عنوان بخش مهمی از یادگیری و بهبود آن‌چه که قرار است در آینده رخ دهد، در اختیار ما قرار می‌دهد. این، همان تیمی است که شماره اول را ساخت و این فرصتی باورنکردنی برای ما هست تا همه چیزهایی که در The Division یاد گرفتیم را در بازی جدیدمان نیز بگنجانیم.

هم‌چنین، فناوری با گذشت زمان پیشرفت می‌کند، موتور بازی‌سازی Snowdrop امروزه یک موتور بهتر و تواناتر از زمانی هست که ما نسخه اول را منتشر کردیم. جزئیات هنوز هم فوق‌العاده است، اما می‌توانیم با فرصت پیش آمده کارهای بیشتری را انجام بدهیم.

هم‌چنین «جرایتی» اعلام کرد علاوه بر استودیو اصلی (مَسیو)، چند شعبه دیگر شرکت یوبی‌سافت نظیر آننسی، بخارست، شانگهای، رد استورم اینترتیمنت و رفلکشنز به عنوان تیم پشتیبان به ما کمک خواهند کرد. در حال حاضر، هزاران نفر در ساخت بازیThe Division 2 مشغول هستند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: