«مایکروسافت» به دنبال پشتیبانی از مادها بر روی شبکه اکس‌باکس لایو است

توسط سهیل حسینی در ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۰:۳۰

طبق اطلاعات و داده‌هایی که در وب‌سایت رسمی شرکت «مایکروسافت» به تازگی به نمایش درآمده، این شرکت به دنبال راهی برای پشتیبانی رسمی از مادهای ساخته شده برای بازی‌ها بر روی شبکه اکس‌باکس لایو است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق این خبر، تیم برنامه‌نویسی مایکروسافت قصد دارد برنامه‌ای برای ساخت و تهیه یک مجموعه جدید از ابزار برای توسعه‌دهندگان بازی تهیه کند تا بتوانند به راحتی مادها را به بازی خود بیاورند که هدف نهایی آن تقویت خلاقیت جامعه طرفداران است.

بدیهی است، مایکروسافت هنوز هیچ اعلامیه‌ی رسمی مانند پشتیبانی از مادها بر روی شبکه اکس‌باکس لایو را اعلام نکرده است. با این حال، چیزی که در وب‌سایت این شرکت وجود دارد، شامل این مورد نیز می‌شود. این مورد می‌تواند در وحله اول خبری بزرگ و بهترین کار برای فروشگاه ویندوز و پلتفرم جهانی ویندوز (UWP) باشد که یکی از ضعف‌های آن به طور گسترده به عدم پشتیبانی از مادهای ساخته شده برای بازی‌ها است.

اگر این برنامه حتی روی اکس‌باکس وان هم اجرا شود که دیگر خیلی بهتر هم خواهد شد. تاکنون، کنسول‌ها پشتیبانی محدودی از مادها داشتند که از جمله آن‌ها می‌توان به بازی The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition و Fallout 4 اشاره داشت. در پایان لازم به ذکر است، در صورت دریافت خبرها و اعلامیه رسمی پیرامون این موضوع، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: