۲۰ اپراتور اول بازی Rainbow Six Siege هم‌اکنون به صورت رایگان در دسترس هستند

توسط سهیل حسینی در ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

همان‌طور که قبلا هم وعده داده بودیم، در فصل جدید بازی Rainbow Six Siege قرار است ۲۰ اپراتور اولین این عنوان به همراه اضافات نصبی اسلحه‌ها برای همه کاربران رایگان شود. این مورد، هم‌اکنون در دسترس است و کسانی که تازه وارد بازی شدند، می‌توانند بدون پرداخت هزینه بیشتر، از اپراتورهای اولیه بازی به صورت رایگان استفاده نمایند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به‌روزرسان فصل جدید با نام Operation Chimera در جریان است و دو اپراتور جدید با نام‌های «فینکا» و «لیون» را به بازی اضافه کرده است. پیش از این، «یوبی‌سافت» تغییراتی را در سیستم قیمت‌گذاری نسخه‌های مختلف بازی Rainbow Six Siege اعلام کرده بود که در نهایت با واکنش مثبت طرفداران روبرو نشده و کنسل شد و به جای آن، برای جلب نظر کاربران این شرکت تصمیم گرفت تا بخشی از محتوای بازی را رایگان کند تا دسترسی کاربران تازه وارد به آن نیز راحت‌تر شود.

غیر از کسانی که نسخه Starter Edition را تهیه کرده‌اند، بقیه نسخه‌ها به ۲۰ اپراتور اول آن به صورت رایگان دسترسی خواهند داشت. قابل ذکر است، این اپراتورها شامل آن‌هایی که در قالب بسته الحاقی منتشر شده و هم‌اکنون با قیمت ۲۵ هزار Renown وجود ندارد، نمی‌شود. هم‌چنین، تمامی اضافاتی که رو اسلحه‌ها نصب می‌شود نیز رایگان شده که از دیگر تغییرات مهم این فصل است.

در کنار این موارد، در این فصل شاهد رویداد Outbreak هستیم که هم‌اکنون در جریان است. هم‌چنین، این بخش دارای آیتم‌های تزئینی منحصر به فردی است که از طریق Outbreak packها به دست می‌آیند. این پک‌ها، تنها با پول واقعی قابل خرید بوده و نیاز به داشتن R6 Credit دارید. هرچند، اگر برای اولین بار در این فصل وارد بازی شوید، چهار پک رایگان به شما داده خواهد شد. چند روز پیش هم کاربران با مشکل عدم دریافت جوایز رایگان نظیر لباس الیت «اش» و اوت‌برک پک‌ها دست و پنجه نرم می‌کردند که بعد از پیگیری یوبی‌سافت، این اشکال تقریبا برای همه کاربران رفع شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: