«نیل دراکمن» به مقام معاون رئیس شرکت «ناتی داگ» ارتقاء یافت

توسط سهیل حسینی در ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۴:۳۴

استودیو «ناتی داگ»، که در حال توسعه بازی موردانتظار The Last of Us: Part II است، از تغییراتی در سیستم مدیریتی این شرکت خبر داد. طبق اعلامیه منتشر شده، از این پس «نیل دراکمن» به عنوان معاون رئیس این شرکت به کار خود ادامه خواهد داد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آقای «ایوان ولز»، رئیس شرکت «ناتی داگ» از طریق بلاگ رسمی شرکت اعلام کرد، «نیل دراکمن» که برای مدت طولانی در سِمَت طراح و کارگردان در ساخت عناوین بزرگی چون Uncharted 4: A Thief’s End و The Last of Us فعالیت می‌کرد، به عنوان معاون رئیس این شرکت منصوب شده و نقش گسترده‌تری در تصمیمات آینده این شرکت خواهد داشت.

«ولز»، هم‌چنین با ارتقاء شغلی «دراکمن» اشاره به نقش پررنگ‌تر او در شرکت داشته و هم‌چنان به عنوان کارگردان خلاق بازی موردانتظار The Last of Us: Part II، رهبری آن را بر عهده خواهد داشت. البته، این را هم باید توجه داشت که «کورت مانگرو» و «آنتونی نیومن» که پیش از این به عنوان کارگردان‌های بازی Uncharted: The Lost Legacy شناخته می‌شدند، به جمع دستیاران کارگردان اضافه شدند. ناتی داگ هم‌چنین، «امیلیا شاتز» و «ریچارد کمبیر» به عنوان طراح ارشد جدید این شرکت معرفی شدند.

با توجه به ارتقاء شغلی صورت گرفته و تمرکز زیاد ناتی داگ روی بازیThe Last of Us: Part II، قطعا دیدن مسیری که این شرکت در آینده طی می‌کند، جالب خواهد بود. نظر شما در این مورد چیست؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: