بازی PUBG سومین عنوان سودآورد در تاریخ شکبه استیم است

توسط سهیل حسینی در ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۳:۱۵

«گیب نیوول»، موسس شرکت «ولو» در مصاحبه‌ای که دیروز داشت، علاوه بر سیاست‌های آینده این شرکت و اشاره به بازگشت به عرضه و ساخت بازی، درمورد عناوین پردرآمدی که در این شبکه فعالیت می‌کنند نیز جزئیاتی ارائه کرد. در این میان، او به بازی محبوب PUBG اشاره کرد که توانسته خود را جزو سه بازی برتر در زمینه سوددهی در این شبکه معرفی کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بنا به گفته «نیوول»، بازی PUBG به یک موفقیت باورنکردی دست یافته و توسعه صنعت بازی در طی سال‌های گذشته، باعث شده تا بازی‌های جدیدی مانند PUBG را داشته باشید. علت موفقیت اصلی این بازی، سبک جدید چندنفره و بازار بزرگ چین است که منجر به روند رو به رشد آن شده است. بنابراین، این بازی در حال حاضر به عنوان سومین بازی درآمدزای تاریخ شبکه استیم تبدیل شده و توانسته رکورد قابل توجهی برای خود ثبت کند.

البته، نیوول درمورد عناوین اول و و دوم این لیست چیزی نگفت، هرچند یکی از عناوین مهم این شرکت نظیر Dota 2, Team Fortress 2 و CS:GO در بالای این لیست قرار خواهند داشت. لازم به ذکر است، بازی PUBG تا پایان سال ۲۰۱۷ توانسته در صدر پرسودترین عناوین منتشر شده قرار بگیرد.

هم‌چنین، در این نشست نیوول اشاره داشت که تمرکز شرکت «ولو» بر روی فناوری و سخت‌افزار (مانند کنترلر استیم و سنسورهای استیم وی‌آر) است. بازی جدید این شرکت هم Artifact است که در سبک کارت بازی بوده و قهرمان‌های بازی Dota 2 در آن حضور دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: