شرکت «والو» دوباره به ساخت و عرضه بازی‌های جدید خواهد پرداخت

توسط سهیل حسینی در ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۲:۴۵

در کنفرانس خبری که شرکت «ولو» و رئیس آن «گیب نیوول» در آن حضور داشت، اشاره شد که این شرکت قصد دارد دوباره به ساخت و ارائه بازی‌ها نیز بپردازد. البته، این خبر به معنای معرفی Half-Life 3 نیست و خود گیب هم راجب آن صحبتی نکرد، ولی برای طرفداران این شرکت قطعا خبر امیدوارکننده‌ای است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

هم‌چنین، «نویل» یک بازی جدید به اسم Artifact را معرفی کرد که عنوانی در سبک کارت‌بازی بوده و جزو عناوین جدید شرکت «ولو» محسوب می‌شود.  در ادامه، نیوول این‌گونه توضیح داد:

بازی Artifact جزو اولین بازی ما است که بر اساس عنوان قهرمانان «دوتا» ساخته شده است. شرکت «والو» قرار است دوباره به ساخت و عرضه بازی بپردازد، بنابراین، این هم یک نوع خبر خوب است. هورااا!

در حالی که به هیچ وجه اسمی از بازی Half-Life 3 برده نشد، نیوول به‌طور خلاصه درمورد توسعه بازی‌ها و سخت‌افزار در کنار هم صحبت کرد. هم‌چنین، او در مورد نینتندو صحبت کرد و گفت:

ما همیشه کمی به شرکت‌هایی مانند نینتندو حسادت می‌کردیم. وقتی «میاموتو» در حال فکر کردن درمورد نسخه بعدی «زلدا» یا «ماریو» است، به این موضوع هم فکر می‌کند که چه نوع کنترلری یا گرافیکی و دیگر قابلیت‌ها برای آن مناسب به نظر می‌رسد. هم‌چنین، او می‌تواند با سخت‎افزاری که در اختیار دارد، بهترین را بسازد، چرا که او در سوی دیگر یک طراح نرم‌افزار بوده و این یک مزیت و برتری به حساب می‌آید. بنابراین، این چیزی است که ما به آن حسادت کرده‌ایم.

در پایان لازم به ذکر است، بازی بعدی شرکت والو، Artifact است که عنوانی کاملا رایگان (f2p) بوده و از پرداخت درون برنامه‌ای برای پیشرفت سریع در بازی نیز استفاده نمی‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: