مجموعه سه‌گانه بازی Holy Potatoes! برای پلی‌استیشن ۴ و سوئیچ معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۲:۱۵

آیا دوست دارید در نقش یک سیب‌زمینی بازی کنید؟ احتمالا بازی Holy Potatoes! نظر خود را به شما جلب خواهد کرد! این عنوان مستقل، که هم‌اکنون در اختیار کاربران رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس و هم‌چنین، نسخه Holy Potatoes! A Weapon Shop?!, برای دارندگان دستگاه‌های تلفن همراه موجود است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با تمام این تفاسیر، در خبری تازه منتشر شده مشخص شد، مجموعه سه‌گانه از بازیHoly Potatoes! برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد. استودیو «دی‌لایت» با همکاری ناشر آن، یعنی «رایزینگ استار گیمز» قرار است این سه‌گانه را برای پلتفرم‌های مذکور در سال ۲۰۱۸ عرضه کنند.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، مجموعه بازی Holy Potatoes! در بازی‎‌‌های زمانی مختلفی عرضه می‌شوند. اولین شماره، با نام Holy Potatoes! A Weapon Shop?! در فصل بهار برای کنسول‌ها عرضه می‌شود. نسخه دوم، Holy Potatoes! We’re in Space?! هست که برای تابستان برنامه‌ریزی شده و در آخر Holy Potatoes! What the Hell?! در پاییز منتشر خواهد شد.

این بازی‌ها، در هر دو منطقه اروپا و آمریکای شمالی منتشر می‌شوند و سازنده اعتقاد دارد، این عنوان می‌تواند بر روی دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوئیچ طرفداران زیادی داشته باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: