نقشه بعدی بازی PUBG در یک جزیره گرم‌سیری کوچک خواهد بود

توسط سهیل حسینی در ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

اگر دنبال‌کننده شایعات جدید نقشه بعد بازی PUBG بوده باشید، حتما خبر دارید که شایعاتی مطرح شده که نقشه بعدی با آب و هوای برفی است. اما، بنا به گزارشات رسمی، نقشه بعدی در یک منطقه جنگلی جریان خواهد داشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آقای «برندان گرین»، کارگردان خلاق بازی PUBG همان‌طور که وعده داده بود، برنامه‌های امسال تیم خود درمورد این عنوان را منتشر کرد. طبق این اطلاعیه، نقشه جدید در منطقه جنگلی و گرم‌سیری جریان دارد. در این‌جا، تصویر شماتیک و مفهومی از سومین نقشه بازی را می‌توانید مشاهده کنید:

نام این نقشه هنوز مشخص نیست، اما طبق گفته «گرین» مساحت آن ۴ در ۴ کیلومتر بوده که یک-چهارم اندازه نقشه‌های میرامار و Erangel است. به دلیل کوچک‌تر بودن نقشه، بازی روند سریع‌تری خواهد داشت و تجربه جالبی را برای بازیکنان رقم خواهد زد. این مورد، باعث افزایش تراکم بازیکنان و در نتیجه زمان کوتاه‌تر مسابقات می‌شود.

هنوز مشخص نیست که نقشه جدید هم با ۱۰۰ بازیکن همراه خواهد بود یا خیر، اما با توجه اشاره سازنده به تراکم بیشتر بازیکنان، انتظار نمی‌رود تغییری در تعداد بازیکنان صورت گیرد. نقشه جدید، ماه آینده از طریق تست سرور بر روی رایانه‌های شخصی اجرا خواهد شد.

بنا به طرح مفهومی منتشر شده، نقشه جدید دارای پنج یا شش منطقه دارای سازه است، از جمله موردی شبیه به یک روستا که در قسمت شمال شرق به غرب واقع شده است. این موضوع، سوالات زیادی را برای کاربران ایجاد می‌کند که مهم‌ترین آن لوت کردن است! این امر می‌تواند شامل تغییراتی بزرگ در زمینه بدست آوردن لوت شامل اسلحه و غیره باشد. باید دید در آینده سازنده چه برنامه‌هایی برای این بخش دارد.

بقیه قسمت‌های نقشه نیز شامل تپه، دریا و پوشش‌های گیاهی پرتراکم است. لطفا، نظرات خود را درمورد نقشه جدید با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: