عملکرد قابل قبول بازی Crackdown بر روی اکس‌باکس وان اکس

توسط سهیل حسینی در ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

بازی Crackdown سرانجام پچ بهینه‌سازی بر روی کنسول اکس‌باکس وان اکس را دریافت کرد و به همین منظور، گروه آنالیز «دیجیتال فوندری» به آن نگاهی داشته و به بررسی عملکرد این بازی بر روی پلتفرم مذکور پرداخته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

عناوین زیادی چون The Witcher 2: Assassins of Kings، Forza Horizon و  Fable Anniversary از کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ برای اکس‌باکس وان اکس منتشر شده‌اند که حاوی پیشرفت‌های بیشتری نسبت به نسخه اصلی هستند. در همین حال، یکی دیگر از این عناوین، بازی Crackdown است که به تازگی بر روی این کنسول بهینه شده است.

هم‌چنین قابل ذکر است، بازی Crackdown هم‌اکنون از طریق سرویس برگردان جانبی نیز در دسترس است. بنا به گفته‌ی دیجیتال فوندری، پیشرفت‌های این نسخه «زیباتر، نرم‌تر و بهتر از هر چیزی است که به خاطر دارید» است. طبق آنالیزهای بدست آمده، بازی مورد نظر در وضوح تصویر ۴K شگفت‌انگیز توصیف شد.

بسیاری از موارد، نظیر کیفیت بافت و انفجارها در نسخه به‌روزرشده ارتقا یافته که تمام این موارد به تجربه نهایی بهتر، منجر شده است. هم‌چنین، دیجیتال فوندری گفت نسخه اکس‌باکس وان اکس بازی Crackdown گاها کاهش فریم‌ریت دیده شد، اما باز هم عملکرد خوبی دارد. در حالت پرفرمنس هم فریم‌ریت بالا و نرم‌تری شاهد بودیم.

در نهایت، بازی Crackdown بر روی اکس‌باکس وان اکس نتیجه‌ای به مراتب بهبود یافته‌تر از نسخه کلاسیک آن ارائه می‌دهد. داشتن وضوح تصویر ۴K همان‌‌قدر زیباست که در عناوین قبلی هم دیده شده و پارگی تصویر و مشکلات فریم‌ریت پایین وجود ندارد.

در پایان لازم به ذکر است، جدیدترین خروجی این مجموعه، Crackdown 3 نام دارد که امیدواریم تا پایان سال جاری منتشر شود. تاریخ انتشار اولیه این عنوان، در بهار ۲۰۱۸ تنظیم شده بود که بعد از آن «مایکروسافت» به دلیل عرضه با کیفیت در زمان مناسبت‌تر، تاریخ آن را به تعویق انداخت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: