نت‌فلیکس فیلمی ابرقهرمانی با هنرنمایی کیانو ریوز می‌سازد

توسط میلاد شجری در ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

گزارشی جدید حاکی از آن است که شبکه نت‌فلیکس به دنبال ساخت فیلمی ابرقهرمانی با هنرنمایی کیانو ریوز می‌باشد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق گزارش وبسایت ددلاین (Deadline) در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه استریم آنلاین Netflix به دنبال ساخت یک فیلم ابرقهرمانی به نام Past Midnight بوده و خواهان مذاکره با کیانو ریوز (بازیگر فیلم‌های جان ویک و ماتریکس) برای ایفای نقش قهرمان داستان فیلم است. وظیفه کارگردانی فیلم «نیمه شب گذشته» برعهده ریک فامویوا (با سابقه کارگردانی فیلم Dope) و نویسندگی فیلنامه نیز برعهده تی‌جی فیکسمن (با سابقه نویسندگی انیمیشن Ratchet & Clank برای پلی‌استیشن) خواهد بود. جو و آنتونی روسو، کارگردان‌های فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» (Captain America: Civil War) به عنوان تهیه‌کننده در این فیلم حضور خواهند یافت.

ساخت فیلمی با مفهوم قهرمان خودسر برای شبکه نت‌فلیکس چندان غریبه نیست، چرا که در سال گذشته این شبکه استریم آنلاین در سال گذشته میلادی سریال Marvel’s The Punisher با هنرنمایی جان برنتال در قالب یک ضدقهرمان که هیچ مشکلی با کشتن دیگران برای رسیدن به عدالت ندارد، را منتشر کرد. خود کیانو ریوز نیز چندان با ایفای این‌ گونه نقش‌ها غریبه نیست و پیش از این نقش یک قاتل بدون حد و مرز را در دو قست از فیلم موفق John Wick ایفا کرده است. این بازیگر همچنین در قسمت سوم فیلم نیز که در سال ۲۰۱۹ میلادی اکران می‌شود، به هنرنمایی خواهد پرداخت. از دلایل انتخاب شدن وی برای ایفای نقش ضدقهرمان داستان فیلم Past Midnight نیز موفقیت وی با سری فیلم‌های جان ویک را می‌توان نام برد. در انتها لازم به ذکر است که هنوز اطلاعات بیشاری از فیلم «نیمه شب گذشته» نظیر تیم بازیگران، زمان اکران و همچنین خلاصه داستان منتشر نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید