شایعه: مشخصات فنی PS5 در اوایل سال جاری برای توسعه‌دهندگان third-party ارسال شده است

توسط افراسیاب در ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

گزارش داده شده است که مشخصات فنی کنسول پلی‌استیشن ۵ (PS5) برای توسعه‌دهندگان بازی‌های third-party ارسال شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

آقای «مارکوس استلارس» Marcus Sellars نظریه‌پرداز صنعت بازی‌های ویدیویی که در چند هفته اخیر اخبار زیادی را پیش‌بینی کرده است، اخباری مانند Black Ops 4 بازی بعدی سری Call of Duty است که در سال جاری منتشر می‌شود، بازی Diablo 3 برای نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد، که اکنون با یک خبر بزرگ بازگشته است.

همچنین استلارس به‌درستی Nintendo Direct را پیش از معرفی رسمی پیش‌بینی کرد.

این را هم یادآوری می‌کنیم که اکثر پیش‌بینی‌های آقای استلار درست از آب در آمده اند. او ادعا می‌کند که طی تحقیقاتی مدارکی بدست آورده است که سونی مشخصات پلی‌استیشن ۵ را برای توسعه‌دهندگان ارسال کرده است.

مشخصات فنی همان سیستم سخت‌افزاری کنسول مورد انتظار است که در زمان انتشار احتمالا کمی تفاوت داشته باشد، این کار به توسعه‌دهندگان برای برنامه‌ریزی بازی‌های آینده خود کمک می‌کند.

انتشار این خبر در اوایل سال ۲۰۱۸ کمی زودتر از انتظار به‌ نظر می‌رسد، اما با مطرح کردن استودیوهای third-party از طرف استلارس باید به این نتیجه رسید که این مشخصات بسیار زودتر باید به‌دست استودیوهای first-party رسیده باشد.

پیش‌بینی‌ها حاکی از انتشار پلی‌استیشن ۵ در سال ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ میلادی هست. اما نباید به این‌گونه اخبار زیاد تکیه کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید