شرکت دیزنی تاریخ اکران فیلم مولان و هفت فیلم دیگر مارول را اعلام کرد

توسط میلاد شجری در ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

شرکت والت دیزنی ساعاتی پیش تاریخ اکران فیلم Mulan و هفت فیلم دیگر از دنیای سینمایی مارول را اعلام کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به دنبال تغییر اکران فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) که به یک هفته جلوتر منتقل شد، شرکت والت دیزنی در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران چند فیلم آینده خود از جمله فیلم مولان (Mulan) و همچنین هفت فیلم دیگر از دنیای سینمایی مارول را اعلام کرد. فیلم Mulan که پیش از این برای اکران در تاریخ ۱۱ آبان ۹۶ (۲ نوامبر ۲۰۱۸) برنامه‌ریزه شده بود، حالا قرار است در تاریخ ۷ فروردین‌ماه ۱۴۰۱ (۲۷ مارس ۲۰۲۰) اکران شود. کریستال لیو، بازیگر چینی، به عنوان بازیگر نقش اصلی در فیلم لایو اکشن مولان انتخاب شده است.

یک انیمیشن بدون نام شرکت دیزنی که برای اکران در تاریخ ۲۳ فروردین‌ماه ۱۳۹۸ (۱۲ آوریل ۲۰۱۹) برنامه‌ریزی شده بود، از جدول پخش این شرکت حذف شد و حالا فیلم Penguins جایگزین آن شده است. دیزنی همچنین فیلم Nicole با هنرنمایی آنا کندریک را از جدول اکران خود حذف کرد. این فیلم قرار بود که در تاریخ ۱۷ آبان ۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹) اکران شود اما حالا شایعات حاکی از آن است که فیلم بر روی سرویس استریم آنلاین شرکت قرار خواهد گرفت.

شرکت دیزنی همچنین در ادامه تاریخ اکران تعدادی از لایو اکشن‌های معرفی شده خود را اعلام کرد. لایو اکشن‌های آینده این شرکت به ترتیب در تاریخ‌های ۱۲ مهر ۹۸ (۴ اکتبر ۲۰۱۹)، ۱۷ آبان ۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹)، ۲۵ بهمن ۹۸ (۱۴ فوریه ۲۰۲۰)، ۹ خرداد ۹۹ (۵ می ۲۰۲۰)، ۱۸ مهر ۹۹ (۹ اکتبر ۲۰۲۰)، ۳ دی ۹۹ (۲۳ دسامبر ۲۰۲۰)، ۲۴ بهمن ۹۹ (۱۲ فوریه ۲۰۲۱)، ۷ خرداد ۱۴۰۰ (۲۸ می ۲۰۲۱)، ۱۸ تیر ۱۴۰۰ (۹ جولای ۲۰۲۱)، ۱۶ مهر ۱۴۰۰ (۸ اکتبر ۲۰۲۱)، ۱ دی ۱۴۰۰ (۲۲ دسامبر ۲۰۲۱)، ۶ خرداد ۱۴۰۱ (۲۷ می ۲۰۲۲)، ۱۷ تیر ۱۴۰۱ (۸ جولای ۲۰۲۲)، ۱۳ آبان ۱۴۰۱ (۴ نوامبر ۲۰۲۲)، ۲۵ آذر ۱۴۰۱ (۱۶ دسامبر ۲۰۲۲)، ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ (۱۷ فوریه ۲۰۲۳) اکران خواهند شد. در این میان یک انیمیشن نیز برای اکران در تاریخ ۲ آذر ۱۴۰۲ (۲۳ نوامبر ۲۰۲۳) برنامه‌ریزی شده است.

در ادامه، تاریخ کران هفته فیلم آینده استودیو مارول نیز اعلام شد. این شرکت تاریخ اکران یک فیلم را از تاریخ ۱۷ مرداد ۹۹ (۷ آگوست ۲۰۲۰) به ۱۰ مرداد ۹۹ (۳۱ جولای ۲۰۲۰) انتقال داد. شش فیلم دیگر استودیو مارول نیز به ترتیب در تاریخ‌های ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۷ می ۲۰۲۱)، ۸ مرداد ۱۴۰۰ (۳۰ جولای ۲۰۲۱)، ۱۴ آبان ۱۴۰۰ (۵ نوامبر ۲۰۲۱)، ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ (۱۸ فوریه ۲۰۲۲)، ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ (۶ می ۲۰۲۲) و ۷ مرداد ۱۴۰۱ (۲۹ جولای ۲۰۲۲) به روی پرده‌های سینما خواهند رفت.

در انتها دیزنی تاریخ اکران انیمیشن‌های شرکت پیکسار را نیز اعلام کرد. این شرکت تاریخ اکران یکی از این انیمیشن‌ها را از ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ (۱۳ مارس ۲۰۲۰) به یک هفته زودتر و تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ (۶ مارس ۲۰۲۰) انتقال داد. دو انیمشن دیگر استودیو پیکسار نیز به ترتیب در تاریخ‌های ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ (۱۸ مارس ۲۰۲۲) و ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ (۱۷ ژوئن ۲۰۲۲) اکران خواهند شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: