به‌روزرسان بزرگ بازی PUBG برای رایانه‌های شخصی در راه است

توسط سهیل حسینی در ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

در یک به‌روزرسانی بزرگ برای بازی PUBG قرار است برخی محتویات اضافی و بزرگ به بازی اضافه شود. این هفته، کاربران رایانه‌های شخصی خواهند توانست از طریق تست سرور به این به‌روزرسان دسترسی داشته باشند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه پچ جدید بازی PUBG بر روی تست سرور مشخص نشده، اما توسعه‌دهنده این عنوان، یعنی PUBG Corp پیش‌نمایش برخی از تغییرات صورت گرفته در این نسخه را به نمایش گذاشت. اولین و بزرگ‌ترین تغییر، قدرت آسیب و نفوذ گلوله است که حاوی جلوه و افکت‌های بصری نبوده و تنها روی ماشین‌ها و اعضای بدن آسیب خواهد گذاشت. البته، PUBG Corp دقیقا توضیح نداد که این سیستم چگونه کار می‌کند، ولی قول داد جزئیات کامل آن را طی روزهای آینده منتشر کند.

آسیب و نفوذ تیر برای ماشین‌ها یک مفهوم کاملا جدید در بازی PUBG است. می‌توانید با آسیب رساندن در حد کافی، ماشین را منفجر کرده یا با شلیک به پنجره‌ها، به اعضای داخل ماشین ضربه بزنید که همه این موارد با نسخه فعلی فرق خواهد کرد.

هم‌چنین تویئت منتشر شده از طرف سازنده به شرح زیر است:

بازیکنان رایانه‌های شخصی، سرورهای تست ما این هفته به‌روزرسانی می‌شود. ما در حال حاضر روی رفع اشکال و بهینه‌سازی نسخه تست هستیم. ما در این نسخه قرار است موارد جدیدی درون بازی مانند گفتگوی صوتی در منوی اصلی و سیستم نفوذ تیر به خودرو و اعضای بدن، بپردازیم.

موارد فوق، همگی در تست سرور این هفته در دسترس خواهند بود و بعد از گذر از این مرحله، به صورت رسمی برای بازی منتشر خواهد شد. در پایان لازم به ذکر است، عنوان PUBG در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: