«یوبی‌سافت» در حال گسترش اعضای استودیو سازنده بازی The Division است

توسط سهیل حسینی در ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۵:۱۵

از زمانی که استودیو «یوبی‌سافت»، بازی The Division را در سال ۲۰۱۶ منتشر کرد و توانست فروش خوبی را در زمان عرضه برای سازنده و ناشر رقم بزند، و تا همین چند روز پیش که آمار و ارقام جدیدی از این بازی پیرامون آمار بازیکنان منتشر شد، مشخص بود که ناشر این عنوان را به این راحتی رها نمی‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق اعلامیه جدیدی که شرکت «یوبی‌سافت» منتشر کرده، این ناشر به دنبال گسترش و توسعه تیم سازنده بازی The Division است. طبق گزارش به‌دست آمده، آن‌ها دنبال چند طراح در بخش‌های مختلف نظیر گیم‌پلی و غیره هستند.

هم‌چنین، استودیو «مَسیو اینترتیمنت»، توسعه‌دهنده بازی The Division هفته گذشته درمورد جذب افراد در زمینه کار در این شرکت از طریق توئیتر پیامی منتشر کرد. هنوز جزئیات دقیق آن مشخص نشده، اما اشاراتی به «گسترش» بازی شده است. سال گذشته، آقای «دیوید پلفلد» از اعضای تیم کارگردانی، معتقد است امکان ادامه‌ای از بازی The Division وجود دارد و بخصوص این‌که در میان صحبت خود از جمله The Division 1 استفاده کرد که به این معنا است که سازنده احتمالا به ساخت دنباله‌ای از این بازی فکری می‌کند.

در ادامه، به بخشی از سخنان «پلفلد» توجه می‌کنیم:

من فکر می‌کنم این عنوان، یک برند فوقالعاده است که پتانسیل روایی زیادی در آن وجود دارد. چیزهای زیادی هست که ما در The Division 1 انجام‌نداده‌ایم که برای این برند جالب خواهد بود.

اگر شما هم از کسانی هستید که هنوز به تجربه بازی The Division می‌پردازید، چه چیزی را دوست دارید در دنباله این مجموعه ببینید؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: