تماشا کنید: تریلر جدید از فیلم کوتاه Far Cry 5: Inside Eden’s Gate

توسط میلاد شجری در ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۱:۳۰

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) تریلر جدیدی از فیلم کوتاه بازی فار کرای ۵ به نام Far Cry 5: Inside Eden’s Gate منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

چندی پیش بود که یوبی‌سافت از فیلم کوتاه بازی فار کرای ۵ با نام Far Cry 5: Inside Eden’s Gate رونمایی کرد. حال در جدیدترین اخبار بازی‌های ویدیویی و همزمان با انتشار این فیلم کوتاه بر روی پلتفرم آمازون پرایم، این شرکت فرانسوی تریلر جدیدی از این فیلم کوتاه منتشر کرده که شامل تصاویر جدیدی است. لازم به ذکر است که فیلم Inside Eden’s Gate قرار است بیشتر به معرفی گروه مذهبی و خشن دروازه بهشت بپردازد که توسط جوزف سید رهبری می‌شود. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات

داستان فیلم درمورد سه فیلم‌بردار است که پس از شنیدن شایعاتی درمورد فرقه‌ای نامی در شهر Hope County از ایالت مونتانا، تصمیم می‌گیرد تا به آن‌جا بروند. با ورود این افراد به شهر، آن‌ها متوجه می‌شوند دسته‌ای از مردم محلی منطقه مفقود شده و چیز‌های عجیب و غریبی نیز در شهر اتفاق می‌افتد. به دنبال این موارد نیز سرانجام آن‌ها با این فرقه مذهبی رو‌به‌رو می‌شوند.

در انتها لازم به ذکر است که بازی Far Cry 5 یکی از بازی‌های موردانتظار امسال بشمار می‌رود و داستان آن در شهر خیالی Hope County ایالت مونتانا روایت می‌شود و بازیکنان در آن به کمک گروهی دیگر و در قالب گروه مقاوت به مقابله با فرقه دروازه بهشت (Eden’s Gate) خواهند پرداخت. این عنوان در تاریخ هفتم فروردین‌ماه ۹۶ (بیست‌و‌هفتم مارس ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: