زمان دقیق انتشار بروزرسانی Operation Chimera بازی Rainbow Six Seige

توسط میلاد شجری در ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ , ۰۹:۰۰

شرکت‌ یوبی‌سافت زمان دقیق انتشار بروزرسانی بزرگ Operation Chimera بازی Rainbow Six Seige برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی را اعلام کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Rainbow Six Seige یک بروزرسانی بزرگ و جدید به نام Operation Chimera را بزودی دریافت خواهد کرد که شامل محتویاتی کاملا جدید در کنار تغییراتی روی شخصیت‌ها، اسلحه‌ها و نقشه‌ها حال حاضر بازی می‌شود. حال در جدیدترین اخبار بازی، شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) اعلام که این بروزرسانی امروز برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر می‌شود.

یوبی‌سافت در صفحه توییتر اعلام کرد که سرور‌های بازی روی هر پلتفرم به مدت یک ساعت از دسترس خارج شده و سپس بروزرسانی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این بروزرسانی اول برای کاربران رایانه‌های شخصی بازی که سرور‌های آن از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۳۰ از دسترس خارج می‌شود، منتشر خواهد شد. بعدی، نسخه پلی‌استیشن ۴ خواهد بود که سرور‌هایش از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۱۹:۳۰ از دسترس خارج می‌شود. سرانجام نیز این بروزرسانی برای نسخه کنسول ایکس‌باکس بازی عرضه خواهد شد که سروری‌های آن از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۰:۳۰ از دسترس می‌شود.

مهمترین محتویات بروزرسانی Operation Chimera را دو اپراتور جدید به نام‌‌های Lion و Finka در کنار رویداد Outbreak تشکیل می‌دهند. رویداد Outbreak یک حالت سه بازیکن جدید را برای بازی Rainbow Six Seige معرفی می‌کند که بازیکنان در آن وظیفه دارند تا با دشمنان آلوده مبارزه نمایند. به علاوه، این بروزرسانی شامل یک سری تغییرات در دیگر اپراتور‌های بازی نیز می‌شود، به عنوان مثال؛ اپراتور Ella کمی ضعیف‌تر و نارجنک‌ نیز جایگزین سیم خاردار اپراتور Kapkan شده است. برای مشاهده جزییات کامل تغییرات این بروزرسانی می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

یوبی‌سافت همچنین در کنار این بروزرسانی، تمام اپراتور‌های بازی Rainbow Six Seige را برای کاربران بهمراه تجهیزات مربوط به اسلحه آن‌ها، رایگان خواهد کرد. همچنین در خبری مرتبط، یک حالت جدید نیز برای بازی به نام Pick & Ban در حال توسعه است که در سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: